Jos asiat ois menny toisin?

Kaipaan sua nainen edelleen kovasti ja tekisin mitä vaan että saisin sut omakseni.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paitsi, ettet pyydä ulos?

Äänestä

Silloin ei kannata käyttää isi-muotoa.

Äänestä

En tiedä onko kenelle, mutta mikäli minulle. Niissä olosuht ei oikein voi mitenk.mitn. Tai no joo voisi jos olisi joskus kahdenkesk. Uskaltaisitko avautua. Minä en, koska emme ole puhuneet.osaltani vain aavistelua kaikki.mutta kyllä olen ajatellut paljon.kaivannut paljon.en oik tiedä mitä ajattelee hän.meillä on iso este

Äänestä

Arvaa olenko odottanut, että kertoisit sen rakas. Mulla on niin kova ikävä sinua, etten voi muuta ajatella. Asiat meni niin pieleen... Miten ne menikin niin. En tahtoisi yhtään olla erossa sinusta vaan aina sun lähellä, kertoa sulle miten paljon välitän.
Olisitpa hän, olisin onnellisin nainen maan päällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IkävöiväMies-H- kirjoitti:

Kaipaan sua nainen edelleen kovasti ja tekisin mitä vaan että saisin sut omakseni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu