Lakkautetut koulut käyttöön taas ?

Talousjulkaisu Business Insider uskoo, että Suomi varautuu veromuutoksilla kasvavaan pakolaisvirtaan.
265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomea viedään erään kansainvälisen sosialistisen ääriliikkeen toimesta laajaan antisemitistiseen (ja antikristilliseen) rintamaan, jossa vahvoja tekijöitä ovat ilmeisesti myös Venäjä, Syyria ja Iran, joista eniten muuttoliikettä Suomeen kohdistuu. Tarkoitus on kääntää koko maailma Israelia vastaan. Heillä on unelma, hävittää juutalaiset ja kristityt maailmasta. Tätä on ennustettu jo kauan sitten.

Äänestä

Millä rahalla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koululainenn kirjoitti:

Talousjulkaisu Business Insider uskoo, että Suomi varautuu veromuutoksilla kasvavaan pakolaisvirtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu