Tsadi näyttää kasvattavan apinalaumaa, joka mölyää aina jonkun määrittämään tahtiin.
Täällä Keskustan alueella on ihmisellä mahdollisuus kehittyä omana itsenään.
Täällä Keskustan alueella on ihmisellä mahdollisuus kehittyä omana itsenään.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mikähän on se Tsadin ominaisuus, jonka perusteella he tietävät muita paremmin kuinka muiden tulisi elää?
Minulla on kuitenkin sellainen kuva, että ymmärrystä löytyy ihan muualta enemmän kuin Tsadista, jopa paljon enemmän.
Tsadi on monessa asiassa kehityksen kärjessä. Tässä yhteydessä on todettava, että kehitystä se kehitys voi olla myös huonompaan suuntaan.
Perversiokehityksessä Tsadi on ihan omaa luokkaansa.Sukupuoliset poikkeamat "normaalijakaumasta" olivat Halosen kaudella räikeästi yliedustettuina kaikkialla.
SVT uurtisoi tekstitv:n sivuilla luteiden lisääntymisestä. Luulen, että siinäkin asiassa Tsadi on kehityksen kärkijoukkoa.
Tsadissa on myös paikkoja, joihin ei kannata turvallisuusriskin vuoksi mennä.
Tsadissa on myös tyhmyyden keskittymä, se sijaitsee osoitteessa Apollonkatu 11 a.