Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Väljät paikat...

Mitä konsteja löytyy, kun on tekemisissä "isoreppuisen" naisen kanssa.Mulla on suht. normaalin kokoinen kalu, jotkut naiset hekumoissaan isoksikin sanoneet.
Rakastan tätä naista, mutta kun ei tunnu missään,
niin ei tunnu.
Joudun ponnistelemaan tosissani, että laukean.Joskus menee homma pelkästään työn tekemiseksi.Nainen kyllä pystyy nauttimaan rakastelusta, saaden helposti useita orkkuja.
En uskalla ottaa keskusteluun hänen kanssaan tätä asiaa.Pelkään, että loukkaan häntä pahoin, jos
mainitsen hänelle väljyydestä.
Naiset mitä tehdä!!!????
21050
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä varmasti loukkaantuu, jos suoraan menet sanomaan (minä ainakin loukaantuisin)
Voisisko mitenkään hienovaraisesti, saada tämä sinun naisesi jumppaamaan lantiopohjan lihaksia.
Jos tilanne ei ole ihan toivoton niin rakastelulihaksiakin voi vahvistaa sopivalla jumpalla. (Ikä, synnytykset ym veltostuttaa) Nämä lihakset löytyvät varmaan parhaiten yksin hakemalla, naistenlehdissä on usein ohjeita, mutta ehkä on vaikea esittää asiaa niin että se ei ole suoraa viittaus ongelmaan. Apteekista voi myös ostaa ns emätinkuulia (eri painoisia), jotka laitetaan sisälle ja sitten yksinkertaisesti jatketaan arkisia askareita, kuulien pitää vain, pysyä sisällä( kestävyysharjoitus) Raskaammilla kuulilla harjoitellaan lihasten voimakkuutta (ohjeet mukana) Seksi liikkeistä saa kuulema kans saman asian ajavia kuulia. Toinen kosti on että esität hänelle että sinä nauttisit tällaisesta seksileikistä (missä lihakset vahvistuu)
1, Makaa miehen päällä peni sisässäsi.pyöritä lantiota hitaasti muutaman kerran . Rentoudu ja toista toiseen suuntaan,
2.makaa miehen päällä pää hänen varpaitaan kohti. purista penis sisääsi, kuvittele nousevasi portaita ylös ja alas keimaillen ja purista samallapenistä kaikin voimin. rentoudu ja toista.
3. kyykisty miehen syliin, kun penis liukuu sisääsi.Painautukaa toisianne vasten kymmenen kertaa ja purista samalla penistä kaikin voimin.
(Nämä harjoitukset ehkä vaatisi ensin pientä omatoimiharjoittelua. Ohjeet on Regina LEIDI 1.2001 numerosta.)
Miten on suuseksi, sinähän käytetään eri lihaksia. En tiedä harrastatteko. Kun sinä rakastat häntä niin osoitatko rakastavasi myös hänen koko kehoaan, se vapauttaa naisen haluamaan myös suuseksiä. (voihan olla että tämä meni ihan metsään)Kokemuksesta kyllä tiedän kuinka vaikeaa voi olla pitkässäkin parisuhteessa esittää omia toiveitaan.

Äänestä
  • Toi kuulahomma kuulostaa yrityksen arvoiselta.Otan kuulat keskusteluun "yleisenä" asiana sopivassa tilanteessa.
    Kerran on osunut kohdalle sellainen nainen,joka hallitsi alapään lihaksensa tosi mahtavasti,se oli kyllä upee kokemus.
    Suuseksi kyllä onnistuu ja hänellä on aivan ihanat kädet.
    Ja ennen kaikkea on hyvä olla Häntä lähellä!!

    Kiitos Sinulle asiallisesta vastauksesta!!!
    Oot varmaan upee lämmin Nainen itsekin !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelkään loukkaavani kirjoitti:

Mitä konsteja löytyy, kun on tekemisissä "isoreppuisen" naisen kanssa.Mulla on suht. normaalin kokoinen kalu, jotkut naiset hekumoissaan isoksikin sanoneet.
Rakastan tätä naista, mutta kun ei tunnu missään,
niin ei tunnu.
Joudun ponnistelemaan tosissani, että laukean.Joskus menee homma pelkästään työn tekemiseksi.Nainen kyllä pystyy nauttimaan rakastelusta, saaden helposti useita orkkuja.
En uskalla ottaa keskusteluun hänen kanssaan tätä asiaa.Pelkään, että loukkaan häntä pahoin, jos
mainitsen hänelle väljyydestä.
Naiset mitä tehdä!!!????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu