Suvakki-rasisti käy kuumana

Pannu siltä on pimahtanut jo aikoja sitten ja nyt siltä tulee vain höyryä päästä.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Suvakki-rasistin pannu on palanut pohjaan.

Äänestä
  • On sillä palanut muukin pohjaan kuin pannu.

    Äänestä

  • odfiug kirjoitti:

    On sillä palanut muukin pohjaan kuin pannu.

    Pippeli.

    Äänestä

  • hehe

    Äänestä

  • hehehe

    Äänestä

  • hehehehehe

    Äänestä

  • haha

    Äänestä

  • jep.

    Äänestä

  • Pannu kuumana.

    Äänestä

Miten pippeli voi palaa pohjaan? Käykö rasisteille niin useinkin?

Äänestä

hehehe

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hallaho kirjoitti:

Pannu siltä on pimahtanut jo aikoja sitten ja nyt siltä tulee vain höyryä päästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu