Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Perusteeton

Ei paljon perusteluja kaipaa, on meinaan sellainen vihje.
Lukko, lukko ja lukko voittaa.
Kalpa, kalpa ja kalpa voittaa.
Kärpät ja TPS pelaavat tasan.
Laitan itse vaan 10 euroa, kun ei ole enempää, kaik´´ on hävitty.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taas meni peräsuolta päin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lukkokärpät kirjoitti:

Ei paljon perusteluja kaipaa, on meinaan sellainen vihje.
Lukko, lukko ja lukko voittaa.
Kalpa, kalpa ja kalpa voittaa.
Kärpät ja TPS pelaavat tasan.
Laitan itse vaan 10 euroa, kun ei ole enempää, kaik´´ on hävitty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu