Kulttuuritarjonta

Raumalla on surkee teatteri ja vielä huonommat naisrunoilijat.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Teatteri toimii tiloissa jotka aikoinaan rakennettiin kirjastoksi. En tiedä sen surkeudesta mutta sijainti on hyvä ja näyttelijät vielä parempia.
Naisrunoilijat ovat hyviä, runojen tasosta en ymmärrä mitään.

jaajohhut ovat niitä surkeimpia.

Äänestä

Viikonloppuna täällä kuulema alkaakin varsinainen kulttuurin tarjonta.Pitkäjärven suuntaan katsomaan jo on eri mieltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaajohhu kirjoitti:

Raumalla on surkee teatteri ja vielä huonommat naisrunoilijat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu