On unen aika

väsynyt, kaikkeen.. Öitä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

valimo miksi valimo?
tämmösiin on vaikee vastata kun itekin välillä väsynyt

Äänestä

Parempi kun lähtee pois koko palstalta ja unohtaa koko olemassaolon ja tapaa mielenkiintoisia uusia ihmisiä, sieltä voisi löytyä vaikka jokin joka kolahtaa ja siinä voisi kenties piristyäkin uusien tunteiden myötä. Ketään ei kannata odottaa loputtomiin koska elämä on rajallista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valimo kirjoitti:

väsynyt, kaikkeen.. Öitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu