Mies koko pitkän päivän.kohta lähden töistä..
olen ajatellut sinua
vainsinulle67
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Sun takia Sipilä vaatii työajan pidennyksiä ;). Kun yhet vaan aattelee kaivattujaan eikä tee töitä, muut kärsii.
Kuule niskalimassa koko päivän paiskinut ja mä osaan myöskin ajatellen samalla kun teen töitä ...
No sitten sulla on oltava joku liukuhihnatyö, koska ei mun työssä ainakaan voi yhtä aikaa ajatella mitän muuta kuin sitä nimenomaista työtä.
Minun työssäni on se hyvä puoli, että voin käsitellä siinä juuri itseäni kiinnostavia, usein jopa henkilökohtaisesti koskettavia teemoja, kuten orgasmin puutetta, juovaa aviomiestä, narsistia kumppanina, avointa suhdetta. Seksuaalisuus ja seksi ovat minulle ensisijaisesti mielessä pyöriviä aiheita.
Oletko seksologi vai muuten enemmän parisuhdetyötä tekevä. Mielenkiintoinen työ sinulla, ei tule päivät pitkäksi.
no ei oo ..kuluttava työ
Kiitos samoin!
ap toivottavasti nähdään ensiviikolla ...ainakin minä haluan ..:) ..voidaan kyllä täälläkin jutella viikonloppuna ,,,jos vain haluut...ikäväkin on :(
Ketäs sulla siellä on ikävä?
Voitaisko M(nainen) ajatella hotellia?
En oo M--kirjaimella alkava NAINEN,olen joku muu,
Niin. Alatko A:lla?
Mä oon Mnainen. Ja joo voitais ajatella.
m-n
Yksimiez.
Ei voida tytön täytyy ajatella mainettaan.
Mielummin vaikka puiston penkillä.