Soitin Autoasi Juvanmalmille aikomukseni kysyä huoltotarjousta.
Ensimmäiseen puheluun ei vastattu ollenkaan, eikä vastapuhelua tullut koskaan. ???
Jätin soittopyynnöön vastaajaan. Reilu kuukausi kulunut, ei mitään vastausta.
No, auto tuli huollettua toisen liikkeen toimesta. Vaikka lisätöitä tuli, hinta oli erittäin kohtuullinen työn määrään nähden.
Jos iso huolto ja jarrut joka nurkkaan on tarpeen, ei nähtävästi kannata soittaa Autoasi Juvanmalmille.
En voi valittaa palvelusta, kun en ole sellaista koskaan saanut.
Autoasi Juvanmalmi kokemus
OlliKutas
2
143
Vastaukset
- Ante69
Autoasi on TODELLA per***stä! Kokemusta Hesasta ja Turusta. Katsokaas Turun osoite netistä - ei ole toiminut siellä 1,5 vuoteen! Nykyisin jossain lentokentän lähellä salaisessa hallissa?
- Lahdenpoika
Joo. Kun soittaa menee vastaajaan josta kerrotaan että puhelusi on rekisteröity ja otetaan yhteyttä. Paitsi ettei oteta koskaan!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871704- 851212
- 1101113
- 67896
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33653