Eikö me jo 20 vuoden

seurustelun jälkeen voitais jo naida?
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

luulen että olet unohtanut edetä parisuhteessasi. Ettei se tunne ole vain yksipuolista.

Äänestä
  • Olet oikeassa oraalinvartija.

    Äänestä

  • fagman kirjoitti:

    Olet oikeassa oraalinvartija.

    Kiitos. Tiedän olevani moraalinvartijani autan hädässä olevia vain rajojeni varassa. Täällä on oraalissani kaikki kiinni kun alan näyttämään tykkäystä joten on pakko olla neutraali. Voit sinä mknun oraalinvartijaksi ryhtyä jos tykkäät usuttaa kansaa kauemmaksi. Jos luet viestejäni mitkä olen kaiken kansan laittanut nähtäväksi, näet mitä olen naisiaan. Autan en hutki. Haluaisin antaa enemmän mielihyvää lohduttamalla mutta olen rajoittanut iseäni vain sen vuoksi etten anna itsestäni väärää kuvaa.

    Äänestä

Ei voitais !!!

Äänestä

Jos noin pitkästi olisin pelkästään seurustellut ilman sitä, niin ehkä mä vaihtaisin kumppania. En voisi pysyä hänestä erillään jos seurustelisin kanssaan ;)

Äänestä
  • minä makaisin vaikka väkisin..., kun ei kerran nussimisestakaan tulis kuulemma mitään!

    Äänestä

  • kyrppis kirjoitti:

    minä makaisin vaikka väkisin..., kun ei kerran nussimisestakaan tulis kuulemma mitään!

    hehheh, kuolisin ehkä nauruun ennen sitä, kun makaisit väkisin, nussimisesta nyt puhumattakaan :D

    Äänestä

Kuka nyt taas haluaa panna ja ketä?

Äänestä

Kyllä sitä nyt pitää vähintään 50 vuotta olla yhdessä ennen ensimmäistä aktia.

Äänestä

Aktiivinen Aino tyttönen on aivan oikeassa.
Ei sitä heti sovi alkaa soheltamaan kovien työkalujen kanssa, loukkii vielä ihteensä'.

Äänestä

Siitä puhe,,,,mistä puute.

Äänestä

ottaa yhteyttä ja homma on taas astetta lähempänä.

Äänestä

EI TULE MITÄÄN 20V SEURUSTELUSUHDETTA, JOTEN EI VOITAIS!!!!

Äänestä

Jossain dokumentissa alta parikymppisinä rakastuneet pääsivät viimein samalle penkille kahdestaan istumaan - 80-kymppisinä. Itken jos siihen tähtäät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuinkamontavuottavielä kirjoitti:

seurustelun jälkeen voitais jo naida?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu