hiljentää sun vaatimukset. ongelmana tässä operaatiossa, on vain kirjoitus- myös lukutaidottomuutesi. mä en tartte sua sihteeriksi, sun ei tarvi yhtään mitään.
https://www.youtube.com/watch?v=gg2SiFqQw8Q
t.syntymässä, sain lahjaksi, hämmästyttävyyden huomaamisen, olen kiitollinen
https://www.youtube.com/watch?v=gg2SiFqQw8Q
t.syntymässä, sain lahjaksi, hämmästyttävyyden huomaamisen, olen kiitollinen
Vastaukset 12
Vanhimmat
Pitäisi vain luottaa palstan kirjoituksiin, vaikka irl-faktat vähän toista...?!
"I've exposed your lies, baby
The underneath is no big surprise
Now it's time for changing
And cleansing everything
Don't confuse
Baby you're gonna lose
Your own game
Change me
Replace the envying
To forget your love"
En vaadi muuta kuin poistamaan ton karmeen musiikin..
Ok. Myönnän kaiken, ja mitä sitten, vaikka valehtelisinkin nyt, joskus tekee vain mieli
Valehdella?
"We'll do it all
Everything
On our own
We don't need
Anything
Or anyone
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me
And just forget the world?
I don't quite know
How to say
How I feel"
Luen erittäin hyvin joka on juuri risti riidassa kirjoitustaidottomuuteni kanssa.
En missään nimessä sihteeriksi halua enkä sinua liehittele kyllä vaan kunnosta pidettävä huolta kuin ukkoseni liehittelystä. Mijulla sattuu vaan sanoista muistuu mieleen muistoja jonka vuoksi kääntyy puuheeni.
kirjasta vaikee löytää sanaston kautta tekstiä jos ei muista sanaa,mistä pitää lukea. jota haet ja olen hukassa. Minun pitää opetella ei ole helppoa joskus se on harjoiteltava lapsien vuoksi ei minun. Se ei kerro että olisin lukutaidoton.
Ukko sanoi keväällä aloitan pitää mun yrittää ryhdistyä.
Joo mulla on.
Ei mun tarttekaan
Minä oon namper vuan.
. AINA
Niitä ne on. Taitaa olla hämmästyttävyyden huomaamisen lahja hieman liikaa käytössä.
ihmisrodun edustajat, alhaalta halkiolevat, ovat rauhotettuja, ikään, kokoon rotuun katsomatta.
t.mikään meikäläisessä, ei voi tehdä niin mielenkiintoseksi, joten totean kaiken olevan, vain osastohöpinää, vitsin tyde.
Sun haave on vaimentaa mun lajin vaatimukset. Just siks määkään en tee mitään. Oon pääasiassa passiivi. Lukemisen ymmärtämisen kanssa on niin ja näin. Erityisesti sun tekstin osalta hankalaa tekee. Hpoitoon tai kouluun pitäis mennä. Sun kantsis mennä 200 apinan häkkiin. Lahjoja löytyy ilmaisuun. Mä taas summamutikassa hakkaan kirjaimia perättäin näytölle... . Enkä pääse tarkistamaan tekstiä, koska lukupuolikin mättää. Totta. Oon myös alhaalta halki ja uhanalainen, rauhoitettu laji, jolle pitää olla määritettynä tasa-arvokiintiöt. Onneksi.