Ootko vielä valveilla?

Olisi kiva tietää näin klo 12 keskiyöstä.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Minä ainakin oon.

Äänestä

I'm Lester The Nightfly

Äänestä

En taija olla ennää.

Äänestä

Khyl kai mut mikrounia kuuppa jo vetelee, bissen jälkeen lukemaan. WAIJUUÄÄSK!

Äänestä

Kyllä olen, mietin erästä miestä ja mennyttä kesää. Kuinka paljon toiveita mulla olisikaan :) haaveissa vain... Ja sitä rataa.

Äänestä

Aina valmiina, ei kun hereillä. Mutta kyllä siis. Ei raaski vapaailtana nukkua. Miks sä oot?

Äänestä

Mietin pitääkö mennä katsoon pihalle kun siellä möristiin siihen malliin ettei ketään satu. Voi kamala kun alan miettiin taas se mörisee. Nykyään on niin turvatonta ympäristö.

Äänestä

Oon tietty. Yritettiin houkutella vällyihin...mutta mutta...(n-m) sinuahan ajattelen joten...

Äänestä

Valvon..

Äänestä

Oon mä.
Keskyön halaus sulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rtyuioiuytr kirjoitti:

Olisi kiva tietää näin klo 12 keskiyöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu