Olettako maistaneet maitua suoraan lehmän tisusta

pienenä tai isonpana? miten on?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä mukissa kävi se maito siinä välissä, ei sitä nyt ihan suoraan tissistä kuitenkaan juoda. Samoin on lypsylämmintä maitoa juoneet lapset ja kaupunkilaisserkutkin, mutta tuskin kukaan kertaa enempää. Ei se lämmin maito nyt välttämättä mikään monesti haluttava elämys ole, kyllä jäähdytettynä maistuu paremmalta.

Äänestä

OOTTEKO TEURASTAMOLLA TÖISSÄ JA SUORAA ELÄIMESTÄ JUONEET LÄMMINTÄ VERTA...MITEN ON

Äänestä

Suoraan tissistä mutta ei lehemän.

Äänestä
  • Vuohen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerrototuus kirjoitti:

pienenä tai isonpana? miten on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu