Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Salaparille katselijoita 06

Salapari haluaisi runkareita katselijoiksi olisiko s.joella kiinnostuneita
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tottakai tällänen kiinnostaa. Missä vaan sais toteutettua? Millä teihin sais yhteyden?

Äänestä
  • Ehkä sovimme jonkun paikan levari tai vastaava

    Äänestä

Tuo olisi sellaista mikä on fantasiana itselläni. Ja vielä esim. sidottuna kasomassa jotain kivaa juttua niin mikä ettei:)Vaan voisiko siinä olla lisä kiihoketta teille?

Äänestä

kiinnostais ;)

Äänestä

kiinnostaas

Äänestä
  • Kutsukaa salaparin puolisot paikalle, siinä paras Katsomo.
    Voi myös videoida ja laittaa netti.hi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hjklöskj kirjoitti:

Salapari haluaisi runkareita katselijoiksi olisiko s.joella kiinnostuneita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu