Orgasmi anopin kanssa

2hämmentynyttä

Onko kenelläkään vastaavia kokemuksia?
Itse olin anopin kanssa ensimmäistä kertaa sängyssä ja sain todella voimakkaan orgasmin rakastelun päätteeksi.
Spermaa lensi pitkissä kaarissa peräjälkeen useita kertoja anopin rinnoille ja vatsalle.
Sperman määrä ja sen tulo niin kovalla paineella yllätti. Ilmeisesti tilanne oli niin kiihottava ja olinhan himoinnut häntä useita vuosia.

1

945

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • OulunKeke

      Aikoinaan ex-anoppi työntyi saunaan puoliväkisin kanssani. Löylyttelyn jälkeen hän pyysi minua selän pesijäksi. Siinä anopin selkää pestessä kullini alkoi seistä ja sykkivä kaluni kosketti anopin pakaroita. Anoppi silminnähden innostui ja alkoi hangata takamuksellaan seisovaa kaluani. Saippuaiset käteni hakeutuivat anoppini rinnoille ja pian kullini ikään kuin vahingossa luiskahti anopin liukkaaseen pilluun. Nain siinä suihkun alla anoppia takaapäin ja en kerinnyt kauaa lykkiä kun spermani lennähtivät syvälle anopin pilluun. Oli todella kiihoittava tilanne!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      88
      4665
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      29
      2605
    3. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      31
      1954
    4. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      16
      1575
    5. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      118
      1480
    6. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      33
      1057
    7. Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa

      Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina
      Maailman menoa
      201
      985
    8. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      12
      908
    9. Kalevantien rivarin tulipalo

      Onko tuli hypännyt katolle autopalosta ? Onko tuossa seinässä auton lämmityspistokkeen paikka? Ikävä tapaus .
      Suomussalmi
      23
      895
    10. Hukkuu hukkuu

      Mitä houdiineja nämä kun ajaa veteen
      Laitila
      72
      859
    Aihe