voyager 2.5 td -98 arvo???

nyt kun olen autoa vaihtamassa niin paljonko saisin tosta ryskystä (chrysler voyager 2.5 td -98 SE 352000 km.) vaihdossa??
41328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Noilla kilometreillä saat Ameriikan herkusta sen 2000 euroa, minkä tietyt autoliikkeet lupaavat kaikista katsastetuista ja ajokuntoisista kulkuvälineistä näin joulun alla.

Muutoin saat Chrysleristä pelkästään paljon vittuilua ja pahan mielen.

Äänestä

Auton ajomäärä on jo aika korkea,,mikä laskee arvoa.
Pikainen arvio jos myyt auton yksityiselle käteisellä 12000-150000e!

Äänestä
  • autopale antais tosta surkeet 4000€!!!

    Äänestä

  • chrysler kirjoitti:

    autopale antais tosta surkeet 4000€!!!

    No loukkaukselta tuo 4000e kuulostaa..Jos itse myyt auton kyllä voisit 12000e siitä saada.
    Oliko tuo 4000e vaihdossa vai suoralla ostolla!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


chrysler kirjoitti:

nyt kun olen autoa vaihtamassa niin paljonko saisin tosta ryskystä (chrysler voyager 2.5 td -98 SE 352000 km.) vaihdossa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu