Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Interracial porno

Mistä johtuu, että musta mies, vaalea nainen yhdistelmä on niin äärimmäisen kiihottava? Aina pornosivuja selatessa eksyy interracial osioon ja pian pitääkin laukaista paineet pois, ja kohta selaa taas ase kovana kuvia.

Jotenki niin häijyn syntistä, kun musta parru uppoaa vaaleaan lihaan.
Mikä tästä yhdistelmästä tekee niin sairaan kiihottavan?

Muilla samoja ajatuksia?
868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se on ehkä se kielletty hedelmä... vai mikä?

Äänestä

"When You going black, no one takes You back". Ei ole kiihoittavaa. Rotujen väliset suhteet eivät toimi.

Äänestä

Se on vähän niin kuin kielletyt hedelmät. Olen itse ruuskea ihoinen maahanmuuttaja ja interracial porno on suosikkini. Tykkään katsella vaaleanpunaisen pilluun uppovan mustan mulkun...taittaa olla vaimonillakin on musta fetissi. Aina valilla puhuu tummasta rakastajasta sekstaillessmme.

Äänestä

Mä näkisin asian niin, että se on se värikontrasti mikä siinä miellyttää. Mulle ihan sama kummin päin se on, musta mies valkoinen nainen vai musta nainen valkoinen mies, se vaan näyttää paremmalta. Valkoinen valkoinen ja eteenkään musta musta ei toimi yhtä hyvin.

Äänestä

Olen ollut jo vuosia kiinnostunut pelkästään interracial kamasta ja nyt on käynyt niin että olen alkanut kiinnostumaan mustista miehistä siinä mielessä ;) Olen ihan valkoihoinen mies.

Äänestä

En ole aiemmin mieltynyt löylykauhaan, nyt otan mieluimmin kauhan käyttöön kuin mustan. En halua katsoa edes filmejä mikäli esiintyy mustaa väriä.

Äänestä

Kontrasti, musta yhtyy vaaleaan! Ja alkukantainen kiima rotujen välillä.

Äänestä
  • Jep, niistä saa hyviä orjia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


STW kirjoitti:

Mistä johtuu, että musta mies, vaalea nainen yhdistelmä on niin äärimmäisen kiihottava? Aina pornosivuja selatessa eksyy interracial osioon ja pian pitääkin laukaista paineet pois, ja kohta selaa taas ase kovana kuvia.

Jotenki niin häijyn syntistä, kun musta parru uppoaa vaaleaan lihaan.
Mikä tästä yhdistelmästä tekee niin sairaan kiihottavan?

Muilla samoja ajatuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu