Miten tunnistat

Idiootin palstalla?
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Rakastuu huorapukkiin.

Äänestä

Katsomalla peiliin.

Äänestä

Se vastaa tähän vertaisensa aloittamaan viestiin

Äänestä
  • pitäähän meidän pitää yhtä ja tuntea yhteenkuuluvuutta.

    Äänestä

Joka kerta kun tänne tuun. Noin kerran tai kahdessa viikossa.

Äänestä

Ei tarvitse lukea kun hetki palstaa niin sanon mielessäni itselleni: tää on ihan idiootti varmaa touhua, mitä sä täällä teet. Jutut on alempaa tasoa kuin itse olet.

Ehkä ihmiset käy pönkittämässä täällä itsetuntoa muiden kustannuksella, vähän saa aukoa päätä.

Äänestä

Tyhmistä kysymyksistä.

Äänestä

Eiköhän täällä ole muutamia vakinimimerkkejä siihen.

Äänestä

Helposti, koska olen ainut älykkö näillä palstoilla.

Äänestä

spämmii idioottimaisia aloituksia useita kymmeniä päivässä- palsta asukki akka nimittäin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerrojostiedät kirjoitti:

Idiootin palstalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu