Miksi leikata tuki YKn ilmasto-ohjelmalta

6Me. Aika pieni raha kuitenkin. Antaa oudon kuvan Suomen suhtautumisesta tähän vakavaan ongelmaan. Olllan Trumpin, sen tollon kanssa. samassa veneessä? Ei ole mitään ilmastonmuutosta?

Vaikka olen ateisti ni sanon että jumala varjelkoon siltä että Trumpista tulis pressa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ympäristöministeriö on nyt uskovaisten hallussa. Saamme varautua myös siihen, että oikeusministeriö kieltää abortin ja työ- ja elinkeinoministeriö maapallon pyöreyden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lökh kirjoitti:

6Me. Aika pieni raha kuitenkin. Antaa oudon kuvan Suomen suhtautumisesta tähän vakavaan ongelmaan. Olllan Trumpin, sen tollon kanssa. samassa veneessä? Ei ole mitään ilmastonmuutosta?

Vaikka olen ateisti ni sanon että jumala varjelkoon siltä että Trumpista tulis pressa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu