Lakkosella 420€ (sis. suodattimet polttimot) työtä 200€ (heh)
ALPPILAN autohuolto 370€ (sis. suodattimet polttimot KATSASTUS)
Kallista öljynvaihtoa...
i30 huolto LAAKKONEN 60tkm
8
135
Vastaukset
- MikäMaksaa
Raitisilmasuodin on hämmästyttävän kallis näissä korealaisissa. Esim luokkaa 70€ - tosin i30:stä mulla ei ole tarkkaa hintaa.
- frwww
Halvemmillaan 7,25€ se siitä kalleudesta.
- EnsiKuussaEkauolto
Eipä kuulosta Laakkosen huollon osahinnalta ;-) Siitähän keskustelu lähti.
- ce333
EnsiKuussaEkauolto kirjoitti:
Eipä kuulosta Laakkosen huollon osahinnalta ;-) Siitähän keskustelu lähti.
Kuk on käskenyt ostaa Lakkoselta, lukeeko siinä autonkäsikirjassa niin?? Voi kait siitä suodattimesta vaikka 400€ jos joku pyytää, mutta onko pakko.
- ttttttaer1313
Oma autopukki missä tehdään öljynvaihdot. Oljy 20 e 4 litran pönikkä ja suodatin 8 e. Siinä kaikki mitä vuosihuolto huolto käsittää. Korjauksia tarpeen mukaan jos niitä edes tulee. Merkkikorjaamojen rahastusta tuollainen!
- hakutulos
On niitä halvempiakin, niitä löytyy saman aparaatin haulla, millä tännekin kirjoitellaan.
- hynymiäs
Kyselin i30 Hyundai 100000 km huoltoa Laakkoselta ,hinta oli huomattavasti suurempi kuin autoasissa, kannattaa tehdä hintavertailuja, takuu ei edellytä maahantuojan tekemää huoltoa.
- hthehteh
Raitisilma suodattimen tilalle muotoon leikattu teräsverkko ja siivilävanu ilmanvaihto koneesta tai superlon arkki verkon alle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006494
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303883törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283280Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3781783- 331408
- 271350
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi471033Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11986Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11910- 42879