Maijaa haluan.....

Halusin jo silloin ekankerran. Haluan nähdä kauniit kasvosi spermani peitossa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Haluan nähdä, kun meikkisi valuu kasvoiltasi alas, alat kakomaan kun kivikova kyrpäni ahtautuu pehmoisien huuliesi saattelemana syvällä nieluusi.

Äänestä
  • Niin... Aaah! ja sen jälkeen vedän sua isoimmalla dildolla pyllyysi, niin että rapa roiskuu.

    Äänestä

Otat yhteyttä, tai sitten tulen sinun luoksesi.

Äänestä

Elämä ei ole minkäänarvoinen, ellei pääse roiskimaan spermojaan kauniiden neitojen kasvoille

Äänestä

Olen nimillä Risto, Heiskanen, Niilo, Hannu, J-mies jne. esiintyvä vinksahtanut mies.

Huudan Annea, Jenni Keisolaa, Suvia, Annemaria, huoraa ja riipputissilutkaa täällä! Kerron ulostavani nakkeja ja syäväni.niitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hirviösipuhuu kirjoitti:

Halusin jo silloin ekankerran. Haluan nähdä kauniit kasvosi spermani peitossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu