Ilmaisia ämpäreitä saadaan kohta

Tokmanni aukeaa kohta, ja täälläkin varmaan jaetaan nopeimmille ilmaisia ämpäreitä. Pitäisiköhän mennä jo jonottamaan?

http://tinyurl.com/o8bahr8
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

..eikait ne ole sinkkiämpäreitä ?? siellä oli aikoinaan yksi joka osas myydä vain niitä..onneksi häipyi maisemista

Äänestä

On se paha kun sokkarille tulee lisää kipailioita.

Äänestä
  • Eipä voisi vähempää kyseinen pulju kiinnostaa!

    Äänestä

Kävin jo yhteen oksentamassa kun liikaa otin.

Äänestä

Ennen sisäänheittotarjouksena oli kahvi, nyt ilmaiset ämpärit. Paljonkohan niitä on varattu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Buckethead kirjoitti:

Tokmanni aukeaa kohta, ja täälläkin varmaan jaetaan nopeimmille ilmaisia ämpäreitä. Pitäisiköhän mennä jo jonottamaan?

http://tinyurl.com/o8bahr8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu