Olen kuullut että orgasmin voi saada muutenkin kuin runkkaamalla tai yhdynnässä, eli syventymällä täysin tuntemaan omaa kiihottumistaan ja lisäämään sitä joillakin lihas jännityksillä ja täysin antautumalla tunteen vietäväksi. Onko kellään kokemusta tästä, miehillä tai naisilla, itse en ole tuota saanut toimimaan. Miten se tehdään ja onnistuuko tuo
Orgasmi ajatuksen voimalla ja lihas tekniikkoilla?
kokeillanko
4540
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Saan uskomattoman orgasmin kun hankaa pyyhkeellä nivusia. Orgasmi tuntuu huikeana salamana joka lävistää vartalon nivusista päähän asti. Orgasmi kestää vain hetken mutta sen jälkeen on todella hengästynyt.
Kerran hankasin nivusia ja sain samalla siemensyöksyn koskematta kulliini.
Tämä on kuitenkin ainoa kerta.
Tällainen tekniikka vaatii hyvää itsetuntemusta ja kokeilua siitä mitkä kohdat itsellä ovat ne erogeeniset.
Sekä pitkää harjoittelua. Muutamalta kerralta ei pidä odottaa mitään.
Mutta nyt vasta voi alkaa puhumaan orgasmista sillä tasolla mitä naiset monasti kokevat. Siemensyöksy ei ole antanut minulle koskaan sellaista tunnetta jonka nyt koen.
En voisi kuvitellakkaan, että olisin kyennyt tuohon 20 vuotiaana.
Olisi mielenkintoista päästä joskus mittaamaan, mitä kaikkia aivojen osa-alueita aktivoituu orgasmin aikana. Ainakin tunne on ravistava, että jotain pitää tapahtua.
Mä laukeen pornoa katsomalla . Ei tarvi koskea . Kerran tuli housuihin seksikaupassa , ei kivaa .