onneksi ajatusten vaihto onnistuu hyvin. toivottavasti kohdataan pian.
mies mulla on ikävä sua
toinenpuolisko1
21<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Älä muuta kerro. Ihan varmasti me nähdään. Mulla on aivan mieletön ikävä sinua.
Niin mullakin on ikävä sua. En osaa elää ilman sua enää. Kukaan muu ei kiinnosta, muuta, kun sä. Kohtaaminen ois elämäni ilo. Sultakin on yks juttu lupaus siitä kohtaamisesta. Tiedätkö mikä se on?
En tiedä.
miellätte sen että ette tunne toisianne lainkaan.
ja tuosta nelisen tuntia eteenpäin astui kylmyys kuvioihin vessanvetopalstalla. mikähän teidän mieltä riivaa?
Ihana keskustelu: Toivottavasti siinä kohtasi kaksi oikeaa ihmistä -monessakin mielessä!
P.S. Terveiset Kukon-merkeissä syntyneelle miehelle!
Kukon merkeissä?
Kukko tunkiolla?
Ajatusten vaihto onnistuu, täällä? Never. Usko nyt jo prkl tämän olevan anonyymi vessanseinä!
Ei kai nyt sentään vessan seinä. onnistuu ajatusten vahto täälläkin.
Onnistuu, mutta tuntemattomien kesken.
Tiällä olis yks kukko!
kukko ja kanat
Mulla on aivan sairas ikävä sua tumma J nainen.
En kyl viittis tälläsellä palstalla vaihtaa kuulumisia jos olis todella sellanen ihminen joka olis rakas mulla kyl niitä muitakin keinoja on kun riippuu palstalla ja kun ei tiedä kuka kommentoi.
Olet oikeassa.Täällä lähes mahdotonta olla varma toisesta kirjoittajasta.Rakkaus,ikävä ja väsymys saa kuvittelemaan vastapuolen juuri häneksi.Välillä luulee,että hän kirjoittanut jotain.Asiat pitää ratkaista palstan ulkopuolella.Yhteyttä toiseen en voi kuitenkaan ottaa oman elämäntilanteeni takia.Pitää yrittää ottaa etäisyyttä tähän palstaan.Kiitos sinulle,että autoit näkemään tämän.
En kaipaa vaaleaa miestä ja olen tumma j..kaipaan
päivä ois?? odotan sitä innolla että kauhulla. olisiko se ikuista???
tuntemattoman ihmisen kanssa, mitä te oiken houraatte?
Milloinse oliko sinun kirjoituksesi tarkoitettu kysymyksineen kenelle ?
aloittajanaiselle: huomenna vai ylihuomnna