Haistelen silloin tällöin tutun naisen vaatteita, teen sen salaa hänen kaapillaan. Paidat tuoksuvat upealta parfyymiltä, painan vaatteen kasvojani vasten ja hengitän sen ihanaa tuoksua syvään ja hitaasti ja hieron samalla kaluani. Hieron paidalla kaluani ja katselen pullistelevaa terskaani hänen paidallaan, kiimatippojani jää paidalle. Haistelen hänen rintaliivejään, suutelen ja nuolen niiden sisäpintoja joita vasten hänen tissinsä painuvat. Naisen nähdessäni kiihotun siitä että hänen rintansa lepäävät liivien sisäpintoja vasten jotka painavat suudelmani hänen nänneilleen ja rinnoilleen. Nuukiessani hänen rintaliivejään hieron myös terskaani niihin ja puen liivit alavartalolleni niin että kalu ja kivekset täyttävät liivien kupin, otan kuvia kalustani hänen liiveissään. Parasta on nuuhkia hänen housujaan ahhhhh, saada tuntea niissä hänen peppunsa ja pimpan tuoksu, nuolla ja imeä suussaan sitä kohtaa housuista ja masturboida ja hieroa terskaa juuri siihen kohtaan pikkareita jota vasten hänen pimppansa ja pylly ovat ja ajatella hänen kauniita kasvojaan. Silloin kun hän sattuu käyttämään sopivan vaaleita pikkareita jotka löydän hänen kaapillaan, nuuhkimisen ja niiden nuolemisen ja imeskelyn jälkeen hieron kaluani kohtaan jossa on hänen pimppansa ja ruiskautan kankaalle spermaani. Seuraavana päivävänä näen hänet, katselen hänen kauniita kasvojaan ja tiedän että hänen pikkuhousunsa ovat painautuneena hänen pimppaansa vasten ja tunnen kuinka lahkeessani sykähtelee.
Naisen vaatteiden haistelu
22
1718
Vastaukset
- Ahhhh
Naisen tuoksut ovat kiihottavia, niin mekoissa, sukkiksissa, rintsikoissa ja pikkareissakin... ja kun näkee ne samat vaatekappaleet niihin runkkaamisen jälkeen taas käytössä niin kummasti värähtää viisari.
- ihanvaansalaa
Mulla ihan samat mielihalut. Aina ku saa tilaisuuden niin nuuhkin vaatteita ja kenkiä, ihan kaikki vaatteet käy jossa vähänki hänen tuoksua.. Kiva lopuksi niille laueta ja vähä vin putsata.. Varsinki vaimoni siskot ovat kohteenani, kiihottaa ku niin tuttua.. Usein katselen kuvia ja mietin kuinka rakastelen heitä ja muistelen herkullisia tuoksuja ja makuja joita oon niiltä saanu.. Tuovat iloa elämääni..
- Jocke
korkkarirunkku kirjoitti:
Korkkareita on kiva nuuhkia ja niillä runkata.
Samaa mieltö.
Vielä kun korkkarit olleet koko illan naisen jaloissa niin kyllä on kiihottavat tuoksut Jocke kirjoitti:
Samaa mieltö.
Vielä kun korkkarit olleet koko illan naisen jaloissa niin kyllä on kiihottavat tuoksutLämpimiin ja hieman kosteisiin korkkareihin kun työntää kyrpää varvasaukkoon ja runkkaa niin kauan että spermat syöksyy kenkään ja jättää kuivumaan. Se on paras tunne.
- Plopdale
Vaatteille runkkaus on parasta
- Aromit
Hikiset sukkahousut parhaat mielestäni. Löytyy usein kyläpaikan pyykkikorista kun vähän WC:ssä käynnin aikana tonkii. Jos löytyy pohjalta voi huoleti ottaa mukaan (mahtuu taskuun) ja runkata toiseen kärkiosaan kun samalla nuuskii toista hikistä kärkivahviketta.
Jos sukikset löytyy ihan päältä, on pakko nuuskien runkata saman tien pussit tyhjäksi.
Onneksi vaimoni tietää mieltymykseni ja pitelee sukkikset töissään hikisekseksi. Pari päivää pidettyään työkengissään pyytää nuuskimaan josko löytyy aromeja riittävästi.
Vaimo pyytää esileikin aikana nuuskimaan ja imemään sukkisvarpaita ja naidessa saan nuuskia mielin määrin tuota kiihottavaa tuoksua.- Nylonmen
Samoin kylässä käydessä tulee vilkaista pyykkikoriin, välillä on päässyt tuoksuttelemaan tuoreita pikkareita ja nailoneita. Kerran otin nailonit jotka oli vaimoni siskon ja laitoin jalkaani, ei mennyt pitkään kun oli nesteet sisällä. Piti yrittää kuivata niitä ja laitoin pyykkikorin alimmaiseksi, jännitti mahtavasti, että jäänkö kiinni sotkuistani! Taisin silloin päästä säihkähdyksellä kun kukaan ei soitellut perääni!;)
- Noloa
Oli vanhempi nainen jolla oli seksikkäät vaatteet, hameet mekot paitapuseroita jonka kävin kaistelemassa, kunes jäin kiinni.
Hän ylätti minut ja sanoi ettei sovi, nin joudun nuolla hänet ja sitten panot :) Kesällä kiva nuuhkia korkosandaaleja sekä bikinien alaosia. Kullia sandaaliin ja biksuista pilluntuoksuja nuuhkien.
- PrvUkm52Hki
Löytyykö vanhempaa 'setää',joka tykkää nuuhkia ja sotkea esim. piksut tai liivit? Voisin tuoda vaimoni pöksyt lainaan,olisi upeeta nähdä,kun setä nuuhkii,sotkee ja sitten palauttaa ne tahmeina pyykkikoriin...
- PrvUkm52Hki
Toki voin ottaa korkkarit/saappaatkin mukaan,jos kutsut kylään...
- 0403
Kyllä haluan sotkee...ensin pitää päällä...
- kessuli19601
Pikkarien ja sukkisten haistelu on kiihottavaa kun niihin on tarttunut kunnon pilluntuoksut. Viimeksi nuuhkin naapurin rouvan sukkiksia oli hyvät tuosut ja maut. Kyllä lasti lensi,
Rouvan pikkarit tai korkkarit spermaan tarvittaessa.
- PrvUkmHki
En tiedä 'tavinnasta',mutta kiihottavaahan se olisi ; )
Mistäspäin olet,entä ikäsi? - Pakkopaitaan
Väärä veikkaus,isukki oli harrastanut anaaliseksiä juuri ennen hedelmöitystä,joten mukana oli runsaasti pa$kaa😉
Siitä johtuu tää omituinen käyttäytyminen ja hoitojaksot lataamossa....
Hihiihaahaahohoo...
- Anopinvaatteet
Anopin kaikki vaatteet kiihottaa tai ainakin ne mitkä ovat paljasta ihoa vasten. Olen nuuhkinut ja nuollut hänen alushousuja, rintaliivejä, sukkahousuja, leggingsejä ja uimapukuja. Spermalastejakin olen suihkutellut niihin paineella. Ilmeisesti en ole jäänyt kiinni tai sitten asia on ok anopille. Parasta ovat mehevä pillun tuoksu alushousuissa ja väkevät aromit sukkahousujen kärkivahvikkeissa.
- luksus.fetissi
Ylellisen näköiset kiiltävät satiinipaidat joissa on kalliin naisellisen hajuveden tuoksu, tai hintavan oloiset loisteliaan kiiltävät iltapuvut joissa myös tuoksut, ne on parhaita :)
Niitä ei kehtaa edes tärvellä spermalla kuin korkeintaan useiden sessioiden jälkeen :D- luxyry
Meillä on noita asuja useita ja ne on myös käytössä "sessioissa". Joskus kun nainen on pois, menee kaapille haistelemaan hajuvedltä tuoksuvia asuja ja tunnustelemaan niitä itseäni vasten.
- m79_tre
Pari kertaa kaverin muijan asuja salaa sovitellu. Rintsikat ja stringit, aah... oli kyllä ihanaa. Ei tarvinnu kauaa ne päällä runkkailla.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2267007Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p3334899"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1503700Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1193499Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m753443Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi552937Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2702759Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.842480- 252396
Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas972039