Hävetkkää.. Sipilä ja Soini

Olette iha kokoomus - EK villakoiria.

Hallituksen politiikassa ei näy kuin kokomuksen jälki.

Sipilä ja Soini pääsee villakoirien ryhmään, Kiviniemen ja Urpiaisen kaveriksi, jotka oli kookoomus villakoiria.. HYI HYI.... siihen vaan jatkoksi, loppuu poliittinen ura :D
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sipilä Kiviniemi Vanhanen SKV keskustan varsinaiset neron leimkset.

Onko siellä ketän normaali järjellä varustettua.

Sipilä tuli suurin elkein ja luuli olevansa Kekkonen mutta jumala on tainnut hylätä.

Äänestä
  • Vanhanen naisten naurattaja siitä se lähti ja vain jatkuu, siis talouden alamäki .

    Ei tyhjästä rivimiehestä tehdä valtionpäämiestä yhdessä yössä ei edes 600 .

    Niinistön olisi tämä pitänyt ymmärtää.

    Ei puolueen puheenjohtaja voi olla pääministeri eikö se ole jo nyt nähty.

    Ei voi kahdella jakkaralla istua yhtä aikaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poliittinenruumis kirjoitti:

Olette iha kokoomus - EK villakoiria.

Hallituksen politiikassa ei näy kuin kokomuksen jälki.

Sipilä ja Soini pääsee villakoirien ryhmään, Kiviniemen ja Urpiaisen kaveriksi, jotka oli kookoomus villakoiria.. HYI HYI.... siihen vaan jatkoksi, loppuu poliittinen ura :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu