Onko Saarioisilla tehtaanmyymälää???
Saarioinen
21
8177
Vastaukset
- hyvääjahalpaa
On, mutta porttien sisäpuolella, joten ulkopuolisilla ei asiaa sinne.
- MuutenMenisSioille
Yks kaveri on siellä hommissa ja saa sekunda pizzoja laatikollisen pilkkahintaan tuo meillekkin joskus kun muistutan että nyt sekuntaa tänne . Sain minäkin aikoinaan leipomosta ilmatteeks leipiä niin paljon kun jaksoin kantaa kotiin ja naapureille. Neleivät oli paistovikaisia eikä niitä pakattu myyntiin kun ne oli hieman paistuneet toisiinsa kiinni tai sitten muuten muotopuolis,mutta täyttä tavaraa. Olihan se iso säästö kun ei tarvinnut ostella kaupasta kallista leipää.
- Roiskeläppää
Saarionen valmistaa alle 6 euron pizzoja,oliskoos veronkierto kyseessä.
- mkithedjkhistdsdfsdf
Nykyään se on noin 1e semmoset kinkkuananas tai semmoset
- On_siellä
Minulla suhde on yhteen varattuun mieheen saarioisella jo monta vuotta pidetty hauskaa tuo minulle aina ruokia kun tykkää et kokkaan saa kuulemma edullisesti saarioisella joku kauppa.
- varaamaton_miäs
Monestiko saa yhdellä pitsalla?
- Anonyymi
Ei kai vaan thaikku ? Ne yleensä vie varatut miehet
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kai vaan thaikku ? Ne yleensä vie varatut miehet
No ei, se oli thikku.
- Maksanvainlaadusta
En syö saarioisten roiskeläppiä ovat kuin koiranoksennus alustoja .Hyi helvetti mitä mössöä.
- Öitä
Olin töis yli 20 vuotta, todellakin on.
Mut sinne pitää olla kortti..
Saarioinen vetää viimeisiään..
Kohta on HK omistuksessa..- Anonyymi
Hirveetä törkyä nää valmisruuat joita markkinoidaan äitien tekeminä.Kerran maistaa ei toista kertaa. Juurikin koiranoksu alustoja ulkonäöltään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hirveetä törkyä nää valmisruuat joita markkinoidaan äitien tekeminä.Kerran maistaa ei toista kertaa. Juurikin koiranoksu alustoja ulkonäöltään.
Ostin viimeviikolla ensimmäisen ja viimeisen Saarioisten pitsan. Lämmitin mikrossa, mutta syömään en sellaista pazkaa pystynyt. Tein vielä eläinsuojelurikoksen ja tarjosin koiralle pientä nurkkaa siitä kurasta, haistoi ja tuhahti, poistui toiseen huoneeseen.
- Anonyymi
Ihan kamalaa kuuraa myydään siellä "myymälässä", hyij kamala.
- Anonyymi
Millä ihmeellä se hk ostelee mitään , kun velkaa on ennestään enemmän kun riittävästi.
Kuka on niin pöljä lahjoittaja?
Terveisin Tampereen mies 45v. - Anonyymi
Hyviä ruokia on Saarioisilla tarjolla, makkarat oikein priimaa, suosi Suomalaista ja työtä Koskiin
Täyttä paskaa tuotteen toista se o Atrian mureissa ruuissa
- Anonyymi
Meidän isi tekee teidän äitien lapset...Saarioinen.On tullut kultakukkona tuossakin firmassa oltua ja muutamaa työntekijää on tullut bylsittyä.Pikkujoulut ihan otollisinta aikaa.Hyvät muistot!!
- Anonyymi
Eli on lihatiski tarjolla kokoajan.
- Anonyymi
Muistan tyypin. Taisi painaa lähes kaikkia korjausmiehiä.
- Anonyymi
Poronkäristys häpäisy: mautonta,harmahtavia sitkeitä kalvoja ruokalusikallinen, sekä pikkasen muusintapaista 8,69€. Nälkä ei lähtenyt. Julmaa petosta Poronkäristyksen ja ostajan kustannuksella.
- Anonyymi
Tammisen uudet valmistuotteet hyviä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3712888SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis662314Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781969Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis781646- 1401562
- 691179
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021039Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön264975Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li11968- 40844