rauhallisesti mieltä hallitsematonta maahanmuuttoa vastaan, eikä ollut kasvot peitettyinä toisin kuin vastapuolen vasurianarkisti hurreilla. Eräässäkin heidän lakanassaan luki että "tunkekaa Suomi perseeseenne", että noin järkevää sakkia siellä.
Nämä "anti-rasistit" olivat häiriköineet ympäri Suomea, mansessa hakkasivat yhden tilaisuutta kuvanneen miehen, ja veivät hänen kameransa. Siitä oli jopa Iltalehdessä videokuvaa.
Tuollaiset pitäisi viedä saunan taakse.
Nämä "anti-rasistit" olivat häiriköineet ympäri Suomea, mansessa hakkasivat yhden tilaisuutta kuvanneen miehen, ja veivät hänen kameransa. Siitä oli jopa Iltalehdessä videokuvaa.
Tuollaiset pitäisi viedä saunan taakse.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Eipä Helsingin mielenosoitukset ihan rauhallisesti menneet loppujen lopuksi. Mutta teillehän se ilmeisesti tarkoittaa "rauhallista", kun poliisi joutuu tulemaan hätiin.
Niin siis vasuri-anarkistit ottivat yhteen poliisin kanssa, potkivat mm.poliisiautoa.
Missä lukee, että "vasuri-anarkistit": mulla on päivän Hesari, ei lue missään tällaista.
Juu ei tietenkään sanota, mutta nämä ns. rasismin vastustajat siellä örvelsivät ja potkivat tosiaan poliisiautoakin.
...sanoo propagandaministerin tehtävät ottanut nettifennopersu.
Etkö punikki-hurri ole lukenut Iltalehtiä, esim. mansessa nämä anarkomarkot hakkasivat erää tapahtumaa kuvanneen miehen.
En lue iltistä enkä seiskaa (- enkä katso salkkareita)
Muuta ruotsiin.
Torniossa ei tulleet vasemmistoanarkistit häiritsemään maahantunkeutumista vastustavaa rauhanomaista mielenilmaisua. Oli kaunis ilma, sekin suosi meitä, jotka haluamme pysäyttää tämän mielettömän rikollisen nuorten muslimimiesten invaasion. Yleisö menestys oli loistava,kiitos järjestäjille että hoiditte hyvin kaiken.
Vasemmiston masinoimassa vastamielenosoituksessa oli ehkä 20 ihmistä,mutta ilmoittivat olleen 150.
Helsingissä on katsos paljon tätä vasureiden paskasakkia.
Viimeisten tietojen mukaan vihervasurit eivät saaneet karkkeja lapsena. Karkittomuus purkautuu nyt aggressioina ilkeää yhteiskuntaa kohtaan.
neffepersut saivat karkkeja ja nyt heillä on tekarit (jotka muut suomalaiset maksavat)
Tuo on aivan totta! Mamutulvan vastustajat ovat tavallisia työtätekeviä kansalaisia.
Sen sijaan svekokratia on valjastanut äärivasemmistolaiset anarkistit ja muut hörhöt iskujoukokseen omaa kansaansa ja sen tahtoa vastaan.
Poliisiviranomaiset myöntävät oudosti hörhöjoukolle mielenosoitusmahdollisuuden ilman haettua lupaa!? Käsky on täytynyt tulla ylhäältä eli sisäministeri Orpolta, joka sai eniten fondirahaa vaalityöhönsä.
Noille kettutytöille anarkia on tärkeämpää kuin kirkas ajatus..Montaa veroeuroa eivät elämänsä aikana ole tuottaneet ja sen näkee..
Rasmus ry on kuulema uhannut hakata kaikki jotka uskaltaa olla erimieltä. Tampereen invaliidin hakkaamisessa he olivat pääosissa.