Naiset usein ajelevat alapäätään posliiniksi tai rajaavat...Itse nuolen mielummin ajeltua mutta kyllä karvainen hyvin hoidettu "puutarha" on parasta mitä tiedän. Oma naiseni pitää tuuheaa tummaa karvoitusta ja välillä senkin näkeminen jo pelkästään saa veitikan kovaksi ja onhan se kiihoittavaa myös laueta karvoitukselle. Kumppani ajeli aikoinaan itseään posliiniksi aika ajoin muta iän kertyessä luopui siitä. Mitä mieltä naiset ovat karvojensa ajelusta ja mistä miehet tykkäävät eniten?
Kumpi parempaa
6
221
Vastaukset
- Maijalla
Kyllä miehet ihan hullaantuvat posliinista joka on juuri ajeltu ja on sileä kuin vauvan pylly.
- karvainensenollapitää
Kyllä minä naimisissa olevana lykin mielummin vaimoni karvaista pillua kuin posliinia...Olen jopa kieltänyt ajelemasta kun on mielipidettä joskus kysytty.
karvainensenollapitää kirjoitti:
Kyllä minä naimisissa olevana lykin mielummin vaimoni karvaista pillua kuin posliinia...Olen jopa kieltänyt ajelemasta kun on mielipidettä joskus kysytty.
joutuu komppaamaan hyvin hoidettu karvoitus paljon parempi kuin poslari.
- ehdottomastikarvat
Kyllä naisella täytyy ehdottomasti olla karvoitus pillussa ja runsas kainalokarvoitus tekee naisesta kuin naisesta todella seksikkään.
- karvaistajatkossakin
En noista kainalokarvoista oikein välitä, tulee mieleen entiset Itä - saksan nais urheilijat mutta karvainen pillu on parasta mitä tiedän eikä yhtään haittaa vaikka kunnon nuolennan jälkeen muutama karva on jäänyt suuhun, saahan ne pois.
Kun olen istunut baaritiskillä minihameessa ilman pikkuhousuja, karvoituksen määrällä ei ole ollut oleellista merkitystä. Tosin nykyään sheivaan itseni ennen matkalle tai lomalle lähtöä.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422111- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637