Kumpi parempaa

karvaisenkannattaja

Naiset usein ajelevat alapäätään posliiniksi tai rajaavat...Itse nuolen mielummin ajeltua mutta kyllä karvainen hyvin hoidettu "puutarha" on parasta mitä tiedän. Oma naiseni pitää tuuheaa tummaa karvoitusta ja välillä senkin näkeminen jo pelkästään saa veitikan kovaksi ja onhan se kiihoittavaa myös laueta karvoitukselle. Kumppani ajeli aikoinaan itseään posliiniksi aika ajoin muta iän kertyessä luopui siitä. Mitä mieltä naiset ovat karvojensa ajelusta ja mistä miehet tykkäävät eniten?

6

224

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Maijalla

      Kyllä miehet ihan hullaantuvat posliinista joka on juuri ajeltu ja on sileä kuin vauvan pylly.

      • karvainensenollapitää

        Kyllä minä naimisissa olevana lykin mielummin vaimoni karvaista pillua kuin posliinia...Olen jopa kieltänyt ajelemasta kun on mielipidettä joskus kysytty.


      • karvainensenollapitää kirjoitti:

        Kyllä minä naimisissa olevana lykin mielummin vaimoni karvaista pillua kuin posliinia...Olen jopa kieltänyt ajelemasta kun on mielipidettä joskus kysytty.

        joutuu komppaamaan hyvin hoidettu karvoitus paljon parempi kuin poslari.


      • ehdottomastikarvat

        Kyllä naisella täytyy ehdottomasti olla karvoitus pillussa ja runsas kainalokarvoitus tekee naisesta kuin naisesta todella seksikkään.


      • karvaistajatkossakin

        En noista kainalokarvoista oikein välitä, tulee mieleen entiset Itä - saksan nais urheilijat mutta karvainen pillu on parasta mitä tiedän eikä yhtään haittaa vaikka kunnon nuolennan jälkeen muutama karva on jäänyt suuhun, saahan ne pois.


    • Kun olen istunut baaritiskillä minihameessa ilman pikkuhousuja, karvoituksen määrällä ei ole ollut oleellista merkitystä. Tosin nykyään sheivaan itseni ennen matkalle tai lomalle lähtöä.

    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      105
      1334
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      807
    3. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      691
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      50
      686
    5. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      124
      594
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      30
      551
    7. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      32
      526
    8. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      31
      517
    9. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      184
      515
    10. Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!

      Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi
      Viihde ja kulttuuri
      24
      500
    Aihe