Meistä eläkeläisistä ei ole mukavaa, kun emme voi enää elää ja liikkua rauhassa omassa maassamme.
Pakolaismiehittäjille pitää antaa rahaa, asunto, ruoka ja vaatteet päälle, ja he kiittävät siitä hyökkäämällä meitä vastaan.
Suomi on pahimmassa tilanteessa mitä se on sodanjälkeen koskaan ollut ja tilanne menee vain huonommaksi koska hallituksen pönttöpäät ovat kädet levällään ja katsovat kuin hölmöt tätä touhua mitä he ovat itse järjestäneet.
Nyt tarvitaan pikaista vallansiirtoa vaikka sodanjohtoista eli armeijasta mies johtamaan ja sulkemaan rajat panssareilla eli rautaa rajalle ja äkkiä.
Seniori sinunkin turvallisuutesi alkaa olla nolla
3
65
Vastaukset
- 13711
Helvetti, pysy kotonasi.
- PysyköötPoissaSaatanat
Totta näitten terroristipakolaisten pitäisi tosiaan pysyä kotonaan eikä tulla tänne tekemään rikoksiaan. Suomi tarvitsee nyt kovanluokan päälikön joka panee rajat kiinni terroristeilta ja jos ei uskota silloin rauttaa rajalle niin svedarikin uskoo jo hyvällä.
- EiköHälytyskellotSoi
"Turvapaikanhakijoista noin 70% on irakilaisia. Näin ollen vuoden loppuun mennessä Suomeen on tullut 50000 turvapaikanhakijaa, joista irakilaisia miehiä tulee olemaan noin 30000 eli saman verran kuin Suomen armeijassa on vakinaisessa palveluksessa olevaa sotilashenkilöä."
"Jos sama meno jatkuu kevääseen mennessä Suomessa on 50000-60000 irakilaista muslimimiestä käyskentelemässä toimettomana kauppakeskuksissa ja toreilla ja pimeillä kuijlla."
Mitä päämisteri Sipilä kumppaneineen suunnittelee turvatakseen kansalaistemme koskemattomuuden? Vastaako Sipilä kun tyttöjä ja naisia uhkaillaan ja raiskataan kun he palaavat töistään kotiin? Onko Sipilä vielä järjissään vai onko pönttöpää jo täysin sammuksissa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke653306- 1432340
- 921878
- 1711579
- 881468
- 651436
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?741409- 711205
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771140Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351098