Seniori sinunkin turvallisuutesi alkaa olla nolla

RautaaRajalleÄkkiä

Meistä eläkeläisistä ei ole mukavaa, kun emme voi enää elää ja liikkua rauhassa omassa maassamme.

Pakolaismiehittäjille pitää antaa rahaa, asunto, ruoka ja vaatteet päälle, ja he kiittävät siitä hyökkäämällä meitä vastaan.

Suomi on pahimmassa tilanteessa mitä se on sodanjälkeen koskaan ollut ja tilanne menee vain huonommaksi koska hallituksen pönttöpäät ovat kädet levällään ja katsovat kuin hölmöt tätä touhua mitä he ovat itse järjestäneet.

Nyt tarvitaan pikaista vallansiirtoa vaikka sodanjohtoista eli armeijasta mies johtamaan ja sulkemaan rajat panssareilla eli rautaa rajalle ja äkkiä.

3

69

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 13711

      Helvetti, pysy kotonasi.

      • PysyköötPoissaSaatanat

        Totta näitten terroristipakolaisten pitäisi tosiaan pysyä kotonaan eikä tulla tänne tekemään rikoksiaan. Suomi tarvitsee nyt kovanluokan päälikön joka panee rajat kiinni terroristeilta ja jos ei uskota silloin rauttaa rajalle niin svedarikin uskoo jo hyvällä.


    • EiköHälytyskellotSoi

      "Turvapaikanhakijoista noin 70% on irakilaisia. Näin ollen vuoden loppuun mennessä Suomeen on tullut 50000 turvapaikanhakijaa, joista irakilaisia miehiä tulee olemaan noin 30000 eli saman verran kuin Suomen armeijassa on vakinaisessa palveluksessa olevaa sotilashenkilöä."

      "Jos sama meno jatkuu kevääseen mennessä Suomessa on 50000-60000 irakilaista muslimimiestä käyskentelemässä toimettomana kauppakeskuksissa ja toreilla ja pimeillä kuijlla."

      Mitä päämisteri Sipilä kumppaneineen suunnittelee turvatakseen kansalaistemme koskemattomuuden? Vastaako Sipilä kun tyttöjä ja naisia uhkaillaan ja raiskataan kun he palaavat töistään kotiin? Onko Sipilä vielä järjissään vai onko pönttöpää jo täysin sammuksissa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      91
      7415
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      37
      3947
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      45
      3500
    4. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      233
      2723
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2642
    6. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      2443
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      129
      2369
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2259
    9. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      20
      2178
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      1942
    Aihe