Hakusessa olisi aktiivinen, siis oikeasti aktiivinen virtuaalitalli, jossa olisi hevosia ja poneja. Tallin sivut saisivat olla selvät, että niillä olisi helppo liikkua. Ei piirrettyjä talleja. Hevosesta jota hoitaisin, sen verran, että luultavasti hoitaisin ponia (en vanno varmaksi), saisi olla vähän haastavuutta sekä koulutaso vähintään HeA, esteitä ei tarvitsisi välttämättä hypätä kuin 60 cm, korkeemmatkin käy.
Hoitaja tallillesi
4
210
Vastaukset
- TuuliTammela
http://tammelanponitalli.weebly.com/
Siinä olisi minun vasta valmistunut virtuaalitallini. Poneja löytyy kuusi ja niistä kolme on ratsupuolella työskentelemässä. Tallin sivut ovat selkeät ja löydät varmasti sen mitä haluat. Katsohan löytäisitkö tallistani itsellesi sopivaa hoitoponia. ;D - Jokuvaaan
http://limsu.suntuubi.com
Siinä myös vasta valmistunut virtuaalitalli. Mitä nyt katoin ni sieltä ainakin löytyy poneja ja hevosia jos jonkin moisia ja omasta mielestä oli kyllä selkeät sivut. - Ribbon
Tervetuloa virtuaaliseen harrastetalliin ja ratsastuskouluun, Virtuaalitalli Ribboniin! Runsas valikoima erilaisia hevosia ja poneja ovat tällä hetkellä hakemassa hoitajia, sekä 7 paikkaa yksityisille on myös vapaana. Tule siis piipahtamaan uunituoreeseen talliin osoitteeseen sites.google.com/site/virtuaalitalliribbon/home!
Terveisin tallinomistaja Kassu - Toivio
Jos sinua kiinnostaisi hankkia ihan oma virtuaaliponi (tai hevonen), voisin tehdä sinulle juuri toiveittesi mukaisen ponin (tai hevosen). Tarvittaessa voin auttaa myös kuvien etsinnässä yms. Omalla tallillani ei nimittäin ole hoitajatoimintaa, mutta majoitamme yksityisiä. Jos tällainen kiinnostaa, niin tervetuloa Toivioon!
Talli >> http://toivio.weebly.com
Sähköposti >> [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2252960Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1842606Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101227Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1351144- 701078
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2901060Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831055Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3481022Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20959Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22808