minkä ikäisiä olitte kun ekan kerran naitte?
ja miten meni? ja mikä on ikä tällä hetkellä?
ja miten meni? ja mikä on ikä tällä hetkellä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
12, kun vedin käteen! Se on mun eka nainti!
...tähän on pakko vastata.
Olin 23v ja sattui ihan saatanasti aluksi n.5-10min, mutta loppui sitten. Mitään traumoja ei tosiaankaan jäänyt vaan sen jälkeen eroomme saakka ei jätkä sitten ikinä ehtinyt olla 15 minuuttia kauempaa housut jalassa, jos olimme kahdestaan neljän seinän sisällä ;)
Nyt olen 24v (ja nainen btw)
Olin 14-vuotias.. olin tosi kännissä, enkä muista siitä oikein mitään.. sattui ensin, mutta helpotti sitten. Vertakin tuli jonkin verran..
Nyt olen 18-vuotias.
neitsyys lähti 13v mökkireissulla 27v miehelle :) kipiää kävi ja verta tuli :( suhde jatkui vuoden ja se aika yhtä naimista,mut hauskaa oli! nyt ikää 25v
neitsyys lähti kun olin 18, nyt oon 20. sattui aika paljon mutta helpotti sitten, verta tuli vähän ja tuli seuraavinakin kertoina. mutta kivaa oli.