Minulla on ollut jo 2 vuotta seksisuhde naapurin leski rouvaan. Rouva työskentelee laivalla kokkina ja vapaillaan viihtyy paljon kotonaan. Itse olen alle 40v ja rouva 59v. Seksi hänelle maistuu vielä hyvin ja on todella kiihkeä kun saa valtaa makuuhuoneessa. Erityisesti hän tykkää mollemminpuolisesta suuseksistä ja irstaasta panemisesta. Onkos muilla vastaavaa kokemusta?
Vanhempaa naista.
23
597
Vastaukset
- Kaarlekanki
Sama juttu, seksi on nautinnollista myös vanhemman kanssa.
Tyylikkyys ja naisellisuus ei katoa iän myötä jos pitää itsestään huolen.
Nainen vähän liiankin seksin nälkäinen, muillekkin kelpaa.
Oma mies nörtti ja lakanat myös laulaa, mutta ei kotona.
Kaunista Rakastaa tyylikästä Naista. - Pannaanmenoksi
Itse 45-vuotias nainen, liitossa, mutta jokunen nuorempi (10-15 vuotta nuorempi) seksikumppani. Nautin myös itse kovasti, kuten edelläkin, molemminpuolisesta suuseksistä ja voimakkaasti naiduksi tulemisesta. Nämä suhteet fyysisiä, pinnallisia, seksuaaliset tarpeet tyydyttäviä, eivät muuta.
- Onnellinenmies1234
Yllättävän asiallisia vastauksia ja lisää olisi kiva lukea..
- Xxxxxl
Kyllä halukasta, estotonta vierasta rouvaa on ihana naida, jyskyttää sydämmen kyllyydestä ennen laukeamista. Naisen voihkiessa, hykerrellessä nautinnosta, haluten vielä lisää.
- MiesvainHelsinki
Itse elän hyvässä ja seksirikkaassa parisuhteessa itseäni 13v vanhemman naisen kanssa. Olihan se alkuun 11v taaksepäin uskomatonta nuorelle miehelle päästä kokeneen "PUUMAN" kynsiin.. :)
- kaarlekarva
Missä päin pannaanmenoksi?
Voisko nnähdä ...- Pannaanmenoksi
Keskinen Suomi. Sinä?
- hoitotakuu
vieläkö sitä hierontaa kaipaisit....missä päin keski-suomea
- Pannaanmenoksi
Jyväskylässä. Tai lähialueella.
Missä hierot? - hoitotakuu
sopisko jos teen kotikäynnin sun luo ?
- Pannaanmenoksi
Ei. Valitettavasti.
- kaarlekarva
Oulu
- ehkäonnellinenkohta
Olisin onnellinen "vanhempi nainen" jos löytäisin uuden kumppanin seksiin ja vaan seksiin.Edellinen 14v.nuorempi ystäväni muutti pohjoiseen löytämänsä elämänkumppanin luokse.Onnea heille:)
- Kiimatarr
Sama juttu .Mulla kans suhde sinkun kans 10 v nuorempi. Löysi naisen jonka kans kokeilee toimiiko aitosuhde. Ikävä. mut onnee koko sydämestä. Haluun uuden.
- käytössäsi
Missähän päin uutta seuraa kaivataan...
- Kiimatarr
No 02 alueella ois tarvetta.
- käytössäsi
jos 05 tai 015 suunnilla liikut niin...ja miksi ei tapaaminen jonnekin puoliväliin
- hanski1967
Kiimatarr kirjoitti:
No 02 alueella ois tarvetta.
Täs olis 02al mies valmiin
- Kiimatarr
hanski1967 kirjoitti:
Täs olis 02al mies valmiin
No oletko ihan kivan näköinen > ja kokoinen. En kyllä pysty ihan kenen vaan kans sekstailee.
Kiimatarr kirjoitti:
No 02 alueella ois tarvetta.
Täällä oli 37 v tku , meilaa jos tarvetta.... ;) [email protected]
Jos joku pk-seudulla asuva, hyvässä kuosissa vielä oleva nainen ikäänkatsomatta kaipaa pelkkää seksisuhdetta, saattaisin olla siihen valmis. Olen 49-vuotias, hoikka ja tervepäinen herrasmies. Rohkeasti vaan viestiä tulemaan [email protected]
- Lhkk766
Mulla on seksisuhde alakerran vanhemman naisen kanssa. Tultiin joskus aamuyöllä samaan aikaan kotiin ja siitä kaikki alkoi. Vierailemme usein toistemme luona. Välillä tuntuu että nainen on liian useinkin ovikelloa soittamassa. Villi nainen joka haluaa kaikkea mahdollista. Välillä huvittaa kun naisella on lapset tai muut sukulaiset olleet kylässä niin heti heidän poistuttua mun ovikello soi ja tämä nainen käy päälle kuin yleinen syyttäjä. En valita vaan nautin tilanteesta tai me molemmat nautimme ja naapurit juoruavat mutta väliäkös sillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632142Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51805Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2361298En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71960Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.88950Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki21875Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?116782Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin39730- 19716
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93699