Raiskaajat lähes aina perus-suomalaisia.

Lapiollaniinvaan

Kuusisataa perus-suomalaista suomalais-naisten raiskaajaa istuu vankiloissa pummeina. Sieltä sitä mamu-vihaa sitten levitellään
veronmaksajien maksamalla nettiyhteydellä.

Kivaa näille juopporaiskaaja-perus-suomalaisille kun sosiaalikukkahattutädit hyysäävät ja ruoka tulee laiskureille ilmaiseksi.

Tämä on KOKO SUOMEN YKKÖSONGELMA.

1

114

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • CULTUREKLUB

      Helsingin käräjäoikeus vangitsi viikonvaihteessa miehen, jota epäillään Tapanilan

      IL tänään

      Tapanilan raiskauksesta epäilty jäi heti kiinni - mukana hyvää tuuria

      Jälleen raiskausepäily Tapanilan asemalla - poliisi kaipaa havaintoja

      Viime keskiviikkoiltana Tapanilan aseman liepeillä tapahtuneelle raiskaukselle ei toistaiseksi ole ilmaantunut ulkopuolista silminnäkijää.

      Raiskaus tapahtui, kun keski-ikäinen nainen ja raiskaaja poistuivat N-junasta yhtä matkaa Falkullantien suuntaan. Läheisen metsikön kohdalla mies raahasi naisen sivuun ja raiskasi tämän. Kello oli tuolloin 21:30-22:00.

      26-vuotias vangittu

      Iltalehden tietojen mukaan uhri oli sekä kuulo- että näkövammainen. Vammaisuudestaan huolimatta nainen pystyi ilmoittamaan raiskaajasta niin tarkat tuntomerkit, että lähistöllä ollut poliisipartio sai epäillyn nopeasti kiinni.

      Tutkintaa johtava rikoskomisario Teija Koskenmäki-Karaharju ei suostu kommentoimaan tietoja sen enempää uhrin vammaisuudesta kuin epäillyn taustoista. Helsingin käräjäoikeus vangitsi lauantaina 26-vuotiaan ulkomaalaisen miehen raiskauksesta epäiltynä.

      - Tutkinta jatkuu normaalein tavoin. En voi kertoa asiasta enempää. Koskenmäki-Karaharju toteaa.

      Hänen mukaansa poliisilla on suurin piirtein selkeä näkemys tapahtumien kulusta. Silminnäkijöitä kuitenkin kaivataan edelleen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      7588
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3652
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1856
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1100
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      963
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      27
      921
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      817
    8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      742
    9. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      60
      739
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      26
      672
    Aihe