R.I.P. Leppänen

Otamme kaikki osaa!
5334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lepää rauhassa Hannu!

Äänestä

ja kerttu

Äänestä

En ota tähän osaa.

Äänestä

ei mennyt Hannulla viimiset ajat ihan putkeen, harmillista mutta totta.. osan otot

Äänestä

En tuntenut kyseistä miestä.Tekikö hän jotakin mullistavaa kansan hyväksi
vai oliko vain olemistaan niinkuin monet ? Politiikka on sellaista peliä,ettei
yhtään ihmetytä vaikka joku hakeekin viinasta helpotusta.Yleisesti ottaen
rehellisen on kovin vaikeaa edetä rikollisessa ilmapiirissä,siinä menee
yö-unet helposti.Ystäväni liittyi vähäksi aikaa politiikkaan valituksi-mieheksi
mutta oksenteli ulos tullessaan,niin otti koville kaikki juonittelut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Otanosaa kirjoitti:

Otamme kaikki osaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu