mies jolla on työvaatteet,

Tukka sekaisin ja pikkuisen likaa käsissään on luultavasti maailman seksikkäin näky.
Varsinkin kun sellainen mies istuu lähellä ja katselee syvälle silmiin..
6140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mulla on toi sama, kerta kaikkiaan. Eräälle miehelle lämpimiä ajatuksia, Oulun kupeeseen. Muistan sut ja katseesi erittäin hyvin. Kuumottaako korviasi, ajattelen sua!

Äänestä

Toihan on mulle ;)

Äänestä

Missäpäin mies istuskeli? Taidan itse sopia kuvaukseen.

Äänestä

En minä sinua katsonut. Katsoin vain tyhjyyteen väsyneenä, nälkäisenä ja likaisena. Halusin vain kotiin suihkuun, syömään ja nukkumaan. Ei siinä ollut mitään eroottista enää raskaan työpäivän jälkeen.

Äänestä
  • No tota..sun etuportailla monesti istuskeltiin kyllä tupakilla. Ja se katselu tuntui ihan joka paikassa, kun susta niin tykkäsin. Vieläkin tuntuu, paljonkin ku aattelen. Samoin, kun tulit töistä tai joskus mun luota lähdit työkamppeissa aamulla. Muisto vain. Mun muisto. Kuumottavaa miettiä..

    Äänestä

Mulla on pelkkä minimanista ostettu huomiotakki päällä kun kusen lavuaariin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eNsaakatsettairti kirjoitti:

Tukka sekaisin ja pikkuisen likaa käsissään on luultavasti maailman seksikkäin näky.
Varsinkin kun sellainen mies istuu lähellä ja katselee syvälle silmiin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu