Martinan vlogi ulkona

Voi ressukkaa.yhtä vähän lahjakkuutta blogistiksi kuin muuhunkaan. Levin wc on Maran näyttämö, ainoa paikka, jossa saa aikaan jonkinlaisia tuloksia.
1095
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mikä on vlogi? No Martinan blogi!
Instassaan kertoi?

Äänestä

Joo!

Äänestä

Martina on suomen turhin idiootti julkis.

MARTINA EPÄAITO kaikkien AIRHEDIEN AIRHEAD! OIKEA PÄÄPELLE ja kaikkien AIRHEAD missukoiden KAUHEA idiootimainen ESIÄITI.

Leikelty botox, silikoni, täyteaine ympäristöjäte, tuulitunneli AIRHEAD.

PASKANJAUHAJA VAILLA VERTAA.

SALARAKAS, RIKOSKUNINGATAR, NAKUMALLI, harhainen höperö!
Moneen kertaan tuomittu rikollinen.

Huono , typerä juontaja ja kilpailun tuomari, joka tekee aina väärät päätökset eikä osaa käyttää järkeään!

Ulosoton jokavuotinen asiakas.

Kännäävä kuski jolla lapset mukana.

Goulddigger joka tekee miehille lapsia, heidän tahtomattaan.
Harhainen höperö joka ei osaa edes parkkeerata autoaan.

VALHEIDEN ja paskanpuhumisen esimerkki ja näennäiselämän kruunaamaton kuningatar.

MARTINA ON HARHAINEN SEKOIDIOOTTI joka ei ymmärrä olevansa koko kansan pelle!

Joka on niin tyhmä ja harhainen itsekeskeinen idiootti ettei sille löydy edes asteikkoa!

https://instagram.com/martinaaitolehtiofficial/?hl=en

Äänestä
  • Sanoo hän, joka ei hallitse itseään.

    Äänestä

  • vihanhallintaa kirjoitti:

    Sanoo hän, joka ei hallitse itseään.

    Vihanhallinta hakusessa myös Aitolehdellä.Tuomittu pahoinpitelystä ja tappouhkauksesta.Uhannut katkaista ihmisiltä kauloja televisiossa,ja käyttäytynyt muutenkin rumasti ja aggressiivisesti.Poikaystävät usein"törmänneet ovenpieleen"tai "kaatuneet pyörällä" jne.

    Äänestä

  • Onneks on muuttunut kovis ajoiltaan
    Kaunistunutkin entisestään

    Äänestä

  • pitääki kirjoitti:

    Onneks on muuttunut kovis ajoiltaan
    Kaunistunutkin entisestään

    Kovis ajoiltaan

    Äänestä

  • On Martina nätti tyttö

    Äänestä

  • Tyttö? Vanha leikattu ja tatuoitu ruhje.

    Äänestä

Martina on ääliöidiootti ja niin tyhmä ettei itse sitä edes tajua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Inkkuri kirjoitti:

Voi ressukkaa.yhtä vähän lahjakkuutta blogistiksi kuin muuhunkaan. Levin wc on Maran näyttämö, ainoa paikka, jossa saa aikaan jonkinlaisia tuloksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu