Mukavaa viikonloppua! :).

Night is come by, so set your bed and go to sleep,
What lies ahead of you, are lovely dreams.

May all your problems and worries melt away,
For tomorrow is going to be a brand new day!

Good night!

15

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • NukuHyvin

      onnukka

      • Hyvää yötä :).


    • pehmopalleroinenmoinen

      öitä, nuku hyvin!

      • Hyvääyötäsullemulle

        Pää tyynyyn nyt mulle ja sulle


      • Kauniita unia :).


      • Hyvääyötäsullemulle kirjoitti:

        Pää tyynyyn nyt mulle ja sulle

        Öitä :).


      • Pehmopalleroinenmoinen
        Hyvääyötäsullemulle kirjoitti:

        Pää tyynyyn nyt mulle ja sulle

        Jaahas. Jakolaskua. Täs o toinen: mulle, mulle, mulle, mulle https://www.youtube.com/watch?v=RW6FsaMdsEk
        Sit sulle, ja viel Onnille: Hauskaa, mukavaa ja lepposaa päivää :)


    • avatkaaAistinne

      Mulla ei ole ongelmia tai huolia. Ihmiset, joilla niitä on, jotka jatkuvasti niitä itselleen kehittävät - niistäpä ei ole pulaa..:)))

    • Alastomanalattialla

      Samoilla linjoilla,ihmsethän niitä itselleen hommaa.Sitten vain porukka selvittelemään.Hyvää viikonloppua!

    • Linjalla

      Samoilla aalloilla mennään. Linjat auki.

    • Kunhankommentoin

      Onni on mukavien viestien mies, oikea naisten lemmikki. Onnilla on oma haaremi, jota hän pyörittää aamua iltaa. Nykyisin lähinnä iltaa, koska on varovainen. Miten asia sitten minulle kuuluu? Ei mitenkään.
      Mukavaa viikonloppua Onni. Omani ei ole mukava. Kaipaan erästä miestä. Eikä toivotus anonyyminä muuta sitä tosiasiaa mitenkään.
      Miksi sitten jauhan p.skaa täällä ja toivottelen sitä sun tätä. Teen niin kuin moni muukin täällä. Kuulun ikävä-palstan massaan. Se tekee sen tuntuman kuin jotain kiinnostaisi, miten muiden yö tai viikonloppu menee, mutta eihän toivotus ole suunnattu kuin yhdelle... Niin, silloin se olisi suunnattu yhdelle.
      Eli tässä yhteydessä suuntaan toivotukseni Onnille, joka ei kerro koskaan ketä kaipaa vaan odottaa jonkun ilmaisevan itsensä hänelle. Hyvää päivää Onni onnellinen!

    • fond_of_attention

      Mistähän mahdat päätellä, että kaipaamallasi olisi huolia ja murheita? Vai onko kirjoitus jälleen yleispätevä kosiskelu kaikille?

    • onko_hän_

      Onko Onni pedofiili?

      • etsätaidaihantäysilläkäy

        Lopeta nyt tuollaiset viestit.


      • M.e.n.e.e

        överiksi jollain vitsailu.. Onnia nyt ei tulis mieleenkään yhdistää tuommoiseen. Selvähän se.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      132
      8416
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      504
      7687
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      223
      5724
    4. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      102
      4840
    5. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      147
      4674
    6. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      173
      4556
    7. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      111
      4508
    8. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      25
      4385
    9. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      14
      4236
    10. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3850
    Aihe