PERSUPOJUJEN ANAALIAUKOT TÄYNNÄ PERSUA

Siis nakkia ja visvaa
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kyllä meitä heteroita inhottaa tuollainen!

Äänestä

No hyh, anaalijutut pois palstalta, ilmeisesti eroittamaton osa perussuomalaisuutta !

Äänestä
  • "Persupuolue on finaalissa kun jytkytappi on anaalissa."

    Isä Timo

    Äänestä

Jag suckker och knullar. Jag är persupojke

Äänestä

Duphalac !! , ja pääset persuista eroon !!!!

Äänestä

oooooooo

Äänestä

visvaista on persujen anaalitouhut

Äänestä

Ihanaa!

Äänestä

jättekiva persut

Äänestä

pois rakkoruotsi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


töttöröö_homopersut kirjoitti:

Siis nakkia ja visvaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu