montako ruusua tuli

Hyvittelyjä ja halauksia, ehkä kultakoru.
666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minä en saa koskaan keneltäkään mitään...turpaani voin saada jos käyttäydyn ikävästi miestä kohtaan

Äänestä
  • Toiset miehet osaavat väärintehdessään paikkailla ja katua. Edes yrittävät tehdä siten..

    Äänestä

En ole hänelle kukkia toimittanut kun en tiedä kuka ne vastaanottaa. Mikään kun ei muutenkaan vaikuta päättyvän.

Virtuaalisia ruusuja siihen asti.

Äänestä
  • Henkilökohtainen toimitus on paras ja luotettavin. kukas toinen oven avaa, ellei hän.

    Äänestä

Miljoona, miljoona, miljoona ruusua, tuoksua, tuoksua rakkauden...

Äänestä
  • Miljoonas anteeksipyyntö, jos kukat ei haittaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


itkujaporu kirjoitti:

Hyvittelyjä ja halauksia, ehkä kultakoru.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu