Pori laittomat turvapaikanhakijat: http://youtu.be/8axaT5BPoe4
Suomen hiljainen enemmistö nousee.
Katsoin myös jo osan Hgin Jotain Rajaa -mielenosoituksta. Kuinka säälittävä joukko säälittäviä suvakkeja vappunaamareissa yritti pitää mekkalaa. Rivi mellakkapoliiseja tarvittiin pitämään heitä silmällä. Poliisikin tietää missä järki on ja missä ei.
Erittäin hyviä puheita! Tallenteessa sanottua: Turussa 17.10. Jotain Rajaa -mielenosoitus.
Kansa saanut tarpeekseen
korpimetsä
2
<50
Vastaukset
Eihän tuo yksi nuori mies mikään Suomen kansa ole.
Mitä ovat laittomat turvapaikanhakijat? Voisitko selittää?- korpimetsä
Otsikko ei ole minun - kysyppä kuule youtubesta.
Kuuntelepa aplodeja, vai oliko siellä joku suvakki jonka "Työntäkää Suomi perseeseenne" -lakanalle taputtivat.
Huono dissausyritys sinulta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096476Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884101L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453437TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a72820Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6251421- 66838
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja55823- 9809
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?193798Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47779