Arto Hirvonen liittyi ruttukulleihin

Yleisnero Arto Hirvonen jonka ÄO on jotain 30, on liittynyt Tavastilan ruttukulleihin suoriutumalla koetehtävästä kuseskelemalla Tiutisissa postilaatikoihin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eipä olisi sekään onnistunut ilman aina niin avuliaan oppimestarin merkittävää apua.
Oppimestarin nimi olkoon salaisuus, mutta eräästä haminalaisesta kusipäästä on kyse.

Äänestä
  • Hähääähh..miä tiijä ketä tarkotetaa.Se on se sama jäkäjäkäukkeli joka saa toimeentulosa mm. kaukoparantamalla ihmisiä eri vaivoista.Diplomityönään kuulemma kaukoparansi erään kotkalaise ex-nuohoojan revähtäneen anuksen.Kyllä onkin pätevä ukkeli.Sai aikoinaa potkut kun ei osannu hommiaa ja lörpötteli marakattien lailla sekä lusmuili töistää.Että sellaine ukkeli Haminast.

    Äänestä

  • old_profile_93604 kirjoitti:

    Hähääähh..miä tiijä ketä tarkotetaa.Se on se sama jäkäjäkäukkeli joka saa toimeentulosa mm. kaukoparantamalla ihmisiä eri vaivoista.Diplomityönään kuulemma kaukoparansi erään kotkalaise ex-nuohoojan revähtäneen anuksen.Kyllä onkin pätevä ukkeli.Sai aikoinaa potkut kun ei osannu hommiaa ja lörpötteli marakattien lailla sekä lusmuili töistää.Että sellaine ukkeli Haminast.

    Sinun JT on aivan turha kitistä ja leikkiä marttyyria. Olet niin saatanan tyhmä että et pääse jäseneksi edes tähän Tavastilan klubiin. Persuistakin sinut potkittiin ulos juuri samasta syystä.

    Olet tyhmempi kuin kaksi saapasta ja kahteen seuraavaan on varattu optio. Parempi kun menet sinne Kymin asemalle myymään Miehikkälän liiteristä varastettuja tarvekaluja. Se on ainoa osa-alue jossa sinulla on edes pieni mahdollisuus menestyä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


linde.vaan kirjoitti:

Yleisnero Arto Hirvonen jonka ÄO on jotain 30, on liittynyt Tavastilan ruttukulleihin suoriutumalla koetehtävästä kuseskelemalla Tiutisissa postilaatikoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu