Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Emännän tytärtä...

Morkkis tuli ei voi mitään mutta ilmeisesti molempien haave kävi toteen.. sorruin avovaimon tyttären kanssa kunnon panoille. Tytär täysi-ikäinen 26v eli sen puolesta ei mitään hätää enkä kyllä alaikäisiin edes sekaantuisi. Täytyy kyllä siitä huolimatta kertoa että kyytiä ei voinut moittia. ;)
2140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko muilla vastaavaa kokemusta? Tuo olis kyllä mahtavaa.

Äänestä

Kyllähän tuosta on kokemusta. Seksi-suhde hyvällä mallilla avovaimon tyttäreen. Tytär timmissä kunnossa ja 24v sanonut pitävänsä vanhemmista miehistä. Harrastamme seksiä ehkä kerran viikossa joskus vähän harvemmin. Tytön olen tuntenut jo 9 vuotta ja seksisuhde kestänyt noin 2 vuotta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hupsista45454545 kirjoitti:

Morkkis tuli ei voi mitään mutta ilmeisesti molempien haave kävi toteen.. sorruin avovaimon tyttären kanssa kunnon panoille. Tytär täysi-ikäinen 26v eli sen puolesta ei mitään hätää enkä kyllä alaikäisiin edes sekaantuisi. Täytyy kyllä siitä huolimatta kertoa että kyytiä ei voinut moittia. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu