Epilepsialiitto

Kuulutteko liittoon ja mitä hyötyä siitä on?
Oletteko olleet liiton kuntoutuksessa tms?
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lehti tulee jossa juttuja epilepsiasta ja tapahtumiin ilmoituksia. Kuntoutukseen pääsee jos saa sosiaalitantalta lähetteen kuntoutus ohjaajalle joka arvioi sen tarpeen, mä en menny vaikka oisin päässy kelan kuntoutukseen. Ehkä joskus. Kannattaa liittyä kun on valmis siihen

Äänestä
  • Tapahtumista ei enää kaikista ole ilmoituksia. Kuulun liittoon ja omaan yhdistykseen. Näistä on apua, että näkee ihmisiä =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ykskohtaus kirjoitti:

Kuulutteko liittoon ja mitä hyötyä siitä on?
Oletteko olleet liiton kuntoutuksessa tms?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu