Ihhmettelen kovasti??

Ihmetttelen kovasti,koska palsta on nyt täyynnä yhden paskaperseen kuvia??
558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Leppäsen täti tykkää olla kuvissa.

Äänestä
  • No jaa, hieman kaksipiippuinen juttu.

    Äänestä

Luulin seonneeni lopunkin, kun lueskelin viime päivien kirjoituksia. Hoikkalan päänkuvia vilisi silmissä. Onneksi muutkin näkevät niitä.

Äänestä
  • Ainoastaan sinä ja vajakki niitä kuvia näette, ei muut.

    Äänestä

  • Onhan täällä niitä niin perkeleesti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hanki.vesivessa kirjoitti:

Ihmetttelen kovasti,koska palsta on nyt täyynnä yhden paskaperseen kuvia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu