Löytyykö Hua Hinistä värityskirjoja ja mistä?
Aikuisten värityskirjoja
13
155
Vastaukset
- HHSDry
Hua Hinin suomalaiset dementikot Ry auttaa näissä tilanteissa
- HH-lainenViisaus
Kalja kusten kulkevi kullin kautta kusten, pizza pierren paskaksi perseestä pujahtaen pönttöön posliiniseen puhtaaseen
- Onni70
Arvoisa Herra ? " HH-lainen Viisaus "
Oletkos omasta mielestäsi ihan järjissäsi ? Kerrohan, kehtaisitkos omalla
nimelläs ja naamallas näyttäytyä ? Vaikka humalassa oletkin niin jotain tolkkua
toivoisi ! Että osaa olla typerää tekstiä - myötähäpeää pakko tuntea , edes pikku
penskat EI noin lapsellista törkyä kehtaa kirjoittaa.
Johan tuo värityskirjakysely antaa viitteitä älyn tasosta .
- HualaisteÄlylleTehty
Etkö tiedä Hua Hinin kirjastossa on värityskirjoja myynnissä. Niinkuin kerrot kertoo älyn tasosta:)
- kylläsielläosataan
Hua Hiniläisten ikioma värityskirja on ihka elävä ladyboy, jonka värittävät vesiliukoisilla väreillä aina mieluisaan kuosiin, unohtamatta lahkolaisromantiikkaa, josta kait herra Z ja numeromies ovat tehneet suositeltavat esimerkkiluonnokset, jotta dementiaan vaipunut enemmistökin pääsisi siellä nautiskelemaan värien maailmasta.
- 1525354555657585
Että ne nää pattispojat osaakin olla vitsikkäitä, HIRRRRRVEÄN hauskoja heppuja
Mutta vanha sanontahan kuuluukin " Vähästä on lapsenmieli hyvä "
Jos teillä on aiheet näin lopussa , niin huonosti menee Mites jos vaikka ottaisitte
" pienet neuvoa-antavat " kyllä se siitä...ja joskus vielä pääsette matkustamaan
oikeasti Hua Hiniin, ehkä jos rahaa löytyy. - NähtyOnSurkeaHua
Aina tämä Hua Hinin kaksviikkoinen Ö- luokan pakettimatkaaja epäilee Pattayan kävijöiden rahatilannetta, Sitä rahaa kyllä löytyy. Emmehän muuten tietäisi Hua Hinistä jos emme siellä olisi piipahtaneet. Hua hin on nähty 1- 3 päivässä.
- Huanarkeatuokin
1525354555657585 kirjoitti:
Että ne nää pattispojat osaakin olla vitsikkäitä, HIRRRRRVEÄN hauskoja heppuja
Mutta vanha sanontahan kuuluukin " Vähästä on lapsenmieli hyvä "
Jos teillä on aiheet näin lopussa , niin huonosti menee Mites jos vaikka ottaisitte
" pienet neuvoa-antavat " kyllä se siitä...ja joskus vielä pääsette matkustamaan
oikeasti Hua Hiniin, ehkä jos rahaa löytyy.Niin, numeromieskin heräsi jo päiväuniltaan, oikein huutojen kera, koska isoin kirjaimin aloitti illan höpötyksensä. Taitaakin olla varsinainen alkoholisti, kun heti herättyään alkaa höpöttämään, neuvoa antavista. Järjenkäyttönsä kylläkin sopii paremmin, kuin hyvin, tuohon sitaateissa olevaan: Vähästä on lapsenmieli hyvä.
Hua Hinin vanheneva ja dementoitunut yhteisö onkin malliesimerkki siitä lapsenmielisyydestä. Numeromies loistavana esimerkkinä Hualaisten taipumuksesta moiseen. - OtaHanuriinPoju
1525354555657585 kirjoitti:
Että ne nää pattispojat osaakin olla vitsikkäitä, HIRRRRRVEÄN hauskoja heppuja
Mutta vanha sanontahan kuuluukin " Vähästä on lapsenmieli hyvä "
Jos teillä on aiheet näin lopussa , niin huonosti menee Mites jos vaikka ottaisitte
" pienet neuvoa-antavat " kyllä se siitä...ja joskus vielä pääsette matkustamaan
oikeasti Hua Hiniin, ehkä jos rahaa löytyy.Älä nämä Pattayaboyshitit on kertomansa mukaan, reippaita, varakkaita, viriilejä afauroksia, yksi jopa kiinteistösijoittaja, ei toinen ainakin 50 vuotias, eikä minulla ainakaan ole mitään syytä asiaa epäillä, ettei näin olisi. Muuten ne kuljettavat naisilleen hieromasauvoja matkalaukussa, ja ylpeilevät täällä sillä. Tämmöisiä vekkuleita nämä Pattayaboyshitit ovat.
- TytötTykkäävät
Sauvat antavat kivan lisän petihommiin. Mutta eihän homot sitä ymmärrä.
- Hanuristinhaaveet
OtaHanuriinPoju kirjoitti:
Älä nämä Pattayaboyshitit on kertomansa mukaan, reippaita, varakkaita, viriilejä afauroksia, yksi jopa kiinteistösijoittaja, ei toinen ainakin 50 vuotias, eikä minulla ainakaan ole mitään syytä asiaa epäillä, ettei näin olisi. Muuten ne kuljettavat naisilleen hieromasauvoja matkalaukussa, ja ylpeilevät täällä sillä. Tämmöisiä vekkuleita nämä Pattayaboyshitit ovat.
Hanuristi se jaksaa haaveilla kaukomaille pääsystä ja ladypoikien kanssa temmeltämisestä, Hua Hinin laitumilla.
Hän on aito lammaslupin jäsenehdokas, lahkolaismaailmaan, kuin valettu sopivaksi.
Ikäväkseen ei siellä H-Harjun maisemissa, kellarinloukossaan asuessaan voi muuta kuin haaveilla vain, toteutumattomista matkoista kaukomaille. Siksipä nuo haaveensa lammaslupin jäsenyydestä, jäävätkin vain haaveiksi, unissaan toki sitä on ja paikallispubissa kaljapalkalla valehtelee omiaan matkailustaan kaukomailla.
Täällä palstalla hänestä onkin kehittynyt oiva asiantuntija Thaimaan matkailuun ja neuvojaan auliisti jakelee, vaikka ei ikinä ole maassa käynytkään eikä tule käymäänkään.
Katkeruuttaan täällä purkaa kaikille, mutta sehän on sitä homojen arkea, se.
- mieeleenkiintoista
Onko Hua Hinin suoipojat kaikki Hompsuleita ?
- loputmuutensairaita
Ei aivan kaikki, noin 70% on puppelipoikia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2111658Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411415- 541143
- 581063
- 721015
- 106932
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva54930Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53860- 82840
- 31774