mikä olisi tilanteenne 16.10.2016 ?
Jos unelmasi saisi siivet alleen
aikamatkaa
23284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Olisimme menossa nyt nukkumaan. Rauhallisen koti-illan päätteeksi.
Päivän kuulumiset ja menisimme vällyjen sekaan halimaan, pusuttele ja nukkumaan. Tietenkin olettaen, että hän on se oikea henkilö.
Epäselvyys olisi poissa.
Oltaisiin jo aviossa, asuttaisiin omakotitalossa ja sitä rataa.
Voisi olla nopeaa toimintaa, mutta kelpaisi minullekin. Lapset ja koirat.
Mutta kun JOS ei osaa enää oikein kuvitella tai unelmoida että noin olisi,turhaa unelmoida jos ei tänäkään päivänä ole niin miksi sitten olisi tuolloin. Ehkä tämä kysymys on tarkoitettu niille joilla on toivoa ja joilla on mahdollisesti realistista toivoa.
aamuna näin heräisimme
http://love.catchsmile.com/wp-content/uploads/2013/10/Good-Morning-32.jpg
Viimeistään sillon ilveshotellissa ;)
Tornissapa ;)
odottaisi kotona joskus, laittasi viestiä joskus, soittaisi joskus, antaisi halin joskus. Joku joskus...
Minulla olisi rakas mies vierelläni.
Omakotitalo järven rannalla, kuitenkin tarpeeksi lähellä palveluja. Kolme pientä pellavapäätä pyörimässä jaloissa ja muutama lemmikkieläin siihen vielä.
Synnyttäisi kolmoset?
MeilläOlisin kuvaus on just se oikee...
Meillä olisi toisemme. Meillä olisi koti ja meillä olisi rakkaus.
kyseisenä ajankohtana oma osake ..
ja onkin.
Puhuisimme päivän tapahtumista ja olisit juuri saapunut kotiin... halaisin ja antaisin tukeni..
sylikkäin
Oltaisiin ruskalomalla Japanissa ja lilluttaisiin kuumassa kylvyssä jossain vuorten syleilyssä.
Ehkä jossain eksoottisessa paikassa lomailemassa ja nauttimassa toisistamme.
Auringon noususta,
Asuisimme yhdessä ja masussa kasvaisi ja odottaisi päivänvaloon pääsemistä pieni päivänsäde. Elämä ei välttämättä tarvitsisi olla leveätä, kunhan meillä olisi vaan toisemme, työtä ja katto pään päällä.
ja olisin todella yksin.
mulle riitäisi saisin olla hänen kanssa kaksin omakotitalossa,pitäisimme toisiamme hyvänä . rakastettaisiin toisiamme :)