Huomasiko kukaan muu mitään outoa äsken Länsi-Savon kommenttipalstoilla?
Poistettiinko kenties jonkun asiallinen kommentti juuri äsken?
Poistettiinko kenties jonkun asiallinen kommentti juuri äsken?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tiina ti-ti-tyy teki tekojaan...hehhehhee
mamutkangas sensuroi
Itä-Savosta katosi myös kaksi asiallista kommenttia jokunen tunti sitten.
Suomen rikostilastoista kertova uutinen hävisi kokonaan. Ei lähteneet kommentit toivottuun suuntaan, kun kyselin raiskausrikosten lukuja ja siitä ketkä niitä tekevät..
Hämmästyttää toi sensuuritouhu. About puolet kommenteistani on läpäisseet sen. Kirjoitan vain ja ainoastaan asiallisia ja linjan mukaisia kommenteja.
Tällä kertaa päätin tehdä poikkeuksen.
Eli, haistakaa Länsi-Savon kusipäätoimittajat pitkä vittu!
Uskooko Länsi-Savon toimittajat Karman lakiin? Te kun tunnutte uskovan kaiken muunkin paskan silmät sinisenä hehkuen. Toivottavasti saatte ansionne mukaan, olettaen, että Karman laki on siis totta.
omien tekstien sisältöä jos niistä kerran puolet poistetaan asiattomina. Ainakin samanverran poistetaan tällä palstalla vapaamuurarisolvaajan sekä skitsofreenikon mielipiteistä tältä palstalta. Taidatkin olla itse kyseinen solvaaja eli Raaka Piski.
Luuletko todella, ettenkö olisi miettinyt hyvin tarkkaan tekstieni sisältöä? Tarkistan aina faktat, ennen kuin alan mitään kommentoimaan.
Ja kuten jo mainitsinkin, kirjoitan vain ja ainoastaan asiallisia kommentteja Länsi-Savon kommentointipalstoille.
Pitäisikö sinun miettiä tekstiesi sisältöä, kun jauhat täällä noista samoista tyypeistä?
En vastaa sinulle enää toista kertaa. Tekstissäsi ovat nuo ns. koodisanat, joita en enää jaksa huomioida, saati kommentoida niitä sisältäviä tekstejä. Esim. tuo naispuolisen henkilön nimi( kuka liekään, en todellakaan googleta) kuuluu näihin koodisanoihin.