ikävä totuus

Minun on vain pakko päästää irti. Sain tällä viikolla selville, että olen masentunut. Ainoa tapa selvitä tästä on päästää irti kaikesta vanhasta. Myös toteutumattomista haaveista. Minusta ei ole mihinkään tällä hetkellä. Välitän sinusta, mutta olen tunnoton.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hmmm. Kerro että sä välität. Kysy haluaako hän päästää irti vai vai pitää kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainenmiehel kirjoitti:

Minun on vain pakko päästää irti. Sain tällä viikolla selville, että olen masentunut. Ainoa tapa selvitä tästä on päästää irti kaikesta vanhasta. Myös toteutumattomista haaveista. Minusta ei ole mihinkään tällä hetkellä. Välitän sinusta, mutta olen tunnoton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu